>

MODA - STİL

Topukların Seksapalitesini 14 Şubat’ta Kullanın!

14 Şubat’a sayılı günler kaldı.
 
   
 
 
     

Kadınlar, sevgililerinin kendileri için planladığı sürpriz akşam organizasyonu için hazırlıklara başladı bile... Bu özel akşamda her kadın, topuklu ayakkabıların seksapalitesini kullanmak için uğraşacak. Bunun farkında olan plastik ökçe üreticisi Ce-Plast hem çekici görünmek, hem de rahat etmek isteyen kadınlara seçecekleri topuklar konusunda ipuçları verdi…

Günümüzde her yıl 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü, artık modern çağın aşk ayini haline geldi.

Antik Yunan’da da aşk ayı olarak kabul edilen Şubat ayı, günümüzde sevgililerin birbirine aşklarını farklı şekillerde ifade ettiği bir dönem halini aldı.
Artık her yıl 14 Şubat’ta birbirine farklı hediyeler alan çiftler, bu özel günü de romantik bir akşam yemeğiyle taçlandırıyor.

Bu özel yemekte sevgilisine daha güzel ve çekici görünmek isteyen kadınlar için de topuklu ayakkabı vazgeçilmez bir aksesuar oluyor.

Topuklu ayakkabı bütün kadınlara dişilik, özgüven, cazibe, seksapalite ve tarz katıyor.

BİR PRENSESLE YÜRÜDÜĞÜNÜ HİSSEDECEK!

Türkiye’nin en önemli plastik ökçe üreticilerinden Ce-Plast, kadınların bu özel gecede hem rahat, hem de güzel hissetmesinin sırlarını açıkladı:

Bir 14 Şubat gecesi çok uzun sürebilir. Sizin için hazırlanan planın uzun süre ayakta kalmanıza neden olacağını göz önünde bulundurun.
Ayakkabınızın kıyafetinizin en büyük tamamlayıcısı olduğunu hatırlayın.
Ayakkabınızın rengi çantanızla uyumlu olmalı, kıyafetinizle de tezat oluşturmamalı.
Yüksek ökçenin kadına kattığı seksapelin böyle özel bir gecede ne kadar işinize yarayacağını unutmayın. Yüksek bir topuk kalçanızı dik tutacak, yürürken sevgilinize bir prensesle birlikte olduğu hissini verecektir.

ORTOPEDİK TABAN YA DA SİLİKON YASTIK KULLANIN

Ayak tabanınızda ağrı varsa, ayakkabının içine, ortopedik tam bir tabanlık yerleştirin. Topuklu ayakkabılarla uzun süre ayakta kalacağınız bu özel gece için, ayakkabının ön tarafında silikon metatars yastıkçıklar yerleştirin. Ayaklarınıza mutlaka tam uyan ayakkabı giymeniz, rahat ettiğiniz için doğal davranmanıza yardımcı olacaktır. Eğer topuklu ayakkabıya alışkın ayaklarınız yoksa güçlendirilmiş ve geniş topuklar tercih etmeniz rahat olmanızı sağlar.

Siz çekici görüntünüzle sevgilinizi etkilerken, ayaklarınızın da rahat etmesi, duygularınızı özgürce ifade etmenize yardımcı olacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>