>

MODA - STİL

Türkiye'nin ilk "akıllı" gömleği

Türkiye’de ilk defa leke itici özelliği olan, kolay ütülenebilir, "akıllı" gömlek üretildi. Ayrıtılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Yeni teknolojilerin öncüsü Abbate, Türkiye’de ilk defa leke itici özelliği olan, kolay ütülenebilir, "akıllı" gömleği tüketicilerin beğenisine sunarak, yaşam kalitesini yükseltiyor.

Avrupa’nın en büyük gömlek üreticisi Abbate, Türkiye’de ilk defa leke itici özelliği olan, kolay ütülenebilir, "akıllı" gömlek ve pantolon rahatlığını NANO-CARE teknolojili kumaşlar ile sunuyor.

Abbate, NANO-CARE teknolojisi ile hazırlanan kumaşlarla Türkiye’de ilk ve tek erkek giysi üretimini gerçekleştirdi. Dünya çapında birçok ünlü marka tarafından kullanılmakta olan NANO-CARE teknolojisi, kumaşlarda mikroskobik ölçekteki iplik elyaflarına tutunarak, dayanıklılığı ve iticiliği ile lekeleri engelleyerek tüketicilere önemli avantajlar sağlıyor.

NANO-CARE teknolojisi ile üretilmiş kumaşlar, leke riskini minimize ediyor ve kolay ütülenebiliyor. NANO-CARE özellikli kumaşın üzerine dökülen su, kola, çay ve yağ damlacıkları, dokulara işlemeden kumaşın üstünden akıp gidiyor. Böylece gömlek ve pantolon daha uzun süreler kullanılabiliyor, çamaşır yıkama esnasında çok daha az deterjan harcanıyor ve giysileri olabilecek en kısa süre içinde en az kırışıklıkla yıkamak mümkün oluyor.

NANO-CARE özellikli kumaşların bir diğer önde gelen üstünlüğü de, kolay ütülenebilirliği... Teknolojinin en yeni ürünü olan bu akıllı kumaşlar, ütüleme süresini üçte bir oranında azaltıyor.

Kumaşın dokusuna işlenerek, kumaşa tüm bu akıllı özellikleri sağlayan NANO-CARE, sağlık açısından bir risk oluşturmadığı gibi, vücudun nefes almasını sağlayarak, giysinin ömrünü de uzatıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>