>

MODA - STİL

Ünlü Model Pınar Tezcan Ayakkabıcı Oldu!

İki çocuk annesi, eski Türkiye güzeli Pınar Tezcan, adL için tasarladığı ayakkabılara yoğun ilgi olmasından dolayı mutluluğunu dile getirdi…
 
   
 
 
     

Pınar Tezcan ‘’ her zaman kendi ayakkabılarımı tasarlamayı hayal ettim ve gerçek oldu’’

Kadının vazgeçemediği ayakkabı tutkusunu, moda markası adL ve ünlü manken Pınar Tezcan 2015 ilkbahar-Yaz için yorumladı. “Şık ve rahat ayakkabı önemlidir” cümlesinden çıkan koleksiyon, adL kombinleriyle tam bir uyum yakalıyor…

Ünlü model Pınar Tezcan ‘‘ Çocuklar okula başlayınca bana da fazladan zaman kaldı ve hayalim olan bu projeyi gerçekleştirdik. Harika ayakkabılar ortaya çıktı, gelen yorum ve taleplerden dolayı çok mutluyum çok emek harcadık buna değdi ‘’ dedi.

adL 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu tamamlayacak ayakkabılar, günlük ve gece şıklığına uygun olarak, siyah , lime ,coral , safran, nude , gold ,gümüş renkli tasarımlar süet, deri garnileri, rugan ,deri, krokodil garnili ve süet karmalarla evden çıkışınızı hızlandırıyor.


Pınar Tezcan’ın adL için hazırladığı 12 parçalık ayakkabı koleksiyonuna www.adl.com.tr ‘den ve adL mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>