>

MODA - STİL

Vakko Monogram’dan Yepyeni Bir Kış Koleksiyonu

2016-17 Sonbahar–Kış Koleksiyonu, Blacky Black, Blue Night, Mythique Wine, Purple Noon ve Blush Nude tonlarıyla tasarlanan çantalar...
 
   
 
 
     

Vakko Monogram’ın yeni sezon koleksiyonunda asla vazgeçemeyeceğiniz Basic Speedy, Messenger Bag, City bag, Bucket Bag, Moon Bag, Backpack, Shopping Bag, Clutch, Wallet ve balerinler stilinizi tamamlayan kilit parçalar olarak öne çıkıyor.

Bir kadının olmazsa olmaz aksesuarı çanta, Vakko Monogram ile modern, trendy ve şık bir görünüm kazanıyor. Vakko Monogram Sonbahar-Kış koleksiyonunda sezonun trend renklerinden Mythique Wine (Efsanevi şarap) rengi klasik kahve bej monogram ile harmanlanarak modern bir etki yaratılıyor. Magnetic empirme deseni koleksiyona genç ve dinamik bir ruh getirirken Silver, Gold, Gun Metal detaylarıyla sezonun güçlü trendleri arasında yerini alıyor.

Vakko Monogram Deri Koleksiyonu Birbirinden Özel Renkleri ile Dikkat Çekiyor


Birbirinden farklı dokulu derilerin kullanıldığı Vakko Monogram deri koleksiyonunda Blush Nude (Pudra), Purple Noon (Mürdüm Vakti), Smoky Quartz(Dumanlı Quartz)ve Blacky Black (Simsiyah) detayların piramit aksesuarlarla desteklendiği Moon Bag, Backpack, City Bag, Messenger Bag, Shopping Bag ve Clutch tasarımlarına balerinler eşlik ediyor. Black Black (Simsiyah), Purple Noon (Mürdüm Vakti), Smoky Quartz ve Lapis Blue(Lapis Mavisi) tonlarında tasarlanan balerinler rahatlıkları ile de dikkat çekiyor.

Vakko Monogram bu kış erkek koleksiyonuyla da iddialı

Stil sahibi şehirli erkeğin tamamlayıcı aksesuarı olan Backpack, Messenger Bag, Briefcase, magnetic empirme Wallet ve Card Holder Vakko Monogram yorumuyla modern ve asil bir görünüm kazanıyor. Vakko Monogram Erkek koleksiyonu, detaylara verilen önem ve sezon trendlerini yansıtan tasarımlarıyla her erkeğin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yerini alacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>