>

DİĞER HABERLER

Çıplak gemi turları ilgi görüyor

Aşk gemileriyle yapılan çıplak turlara ilgi gösterenlerin yüzde 70’inin hep aynı kişiler olduğunu belirtildi.
 
   
 
 
     
Yıllık hacminin 15 bin kişiye ulaştığı turlara katılanlar “çıplaklığın kişiler arasında dostluk kurulmasını şaşılacak derecede kolaylaştırdığını” ifade ediyorlar.

Aynı kaynaklar, çıplak gemi turlarının savaş ve terör gibi olaylardan etkilenmediğine de dikkati çektiler. Çıplak gemi turlarının parasal hacmi ise son 10 yılda, 120 milyon dolardan 400 milyon dolara yükseldi. Turlara katılanlar, “çıplaklığın kişiler arasında dostluk kurulmasını şaşılacak derecede kolaylaştırdığını” ifade ediyorlar. Kısa adı “AANR” olan Kuzey Amerika Çıplaklar Derneği icra direktörü Erich Schuttauf, “insan çıplak olunca tüm gardını indiriyor. Karşınızdakinin bir banka müdürü mü yoksa otobüs şöförü mu olduğunu anlayamazsınız” diye konuştu

Bu arada çıplaklar derneklerinin üye sayısı da son 10 yıl içinde yüzde 75 artarak 50 bine ulaştı. Kulüp üyeleri arasında üst düzey yöneticilerinin de bulundugu bildirildi. Amerikalı çıplaklar özellikle Disney World yakınlarındaki Cypress Cove ile Fiji ve Cayman adalarındaki lüks tesislere rağbet ediyorlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>