>

KÜLTÜR-SANAT

Hafta Sonu Ne Yapsak?

Yüksel Aksu`nun yazıp yönettiği, başrolünü Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar`ın paylaştığı İFTARLIK GAZOZ filminin yaş sınırlaması 7+ yaş olarak değişti.
 
   
 
 
     

Hafta sonunu renklendirmek isteyen aileler çocuklarıyla, gençler arkadaşlarıyla İFTARLIK GAZOZ’da eğlenceli dakikalar geçiriyor.

Yüksel Aksu ve Cem Yılmaz gibi iki mizah ustasını buluşturan İFTARLIK GAZOZ filmi önce güldürürken tahmin edilenin ötesinde çarpıcı ve etkileyici finali ile izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Merak uyandıran ilk sahnelerin ardından sıcacık bir Ege atmosferine sokarak keyifli ve mizah unsuru yüksek bir eğlencelik olarak ilerleyen İFTARLIK GAZOZ, 70’lerden 80’lere olan yolculuğuyla geçmişi günümüze taşıyor.

Hafta sonunu çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen aileler ve gençler; Ege halkının eğlenceli doğasını, Anadolu kültürünün dayanışma duygusunu, iftar sofralarının sıcaklığını ve tadına doyulmayacak bir usta-çırak ilişkisini merkeze alarak işleyen İFTARLIK GAZOZ’da aradıklarını bulacaklar.

Kültür Bakanlığı tarafından 7+ / 13A olarak değişen izleme yaşı ise hafta sonunda çocuklarıyla birlikte vakit geçirmek isteyen aileler için İFTARLIK GAZOZ’u özel ve keyifli bir alternatif yapıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>