>

SAĞLIKLI YAŞAM

Trx ve Drum’s Alive

Trx ve Drum’s Alive dersleri Türkiye’de ilk defa Mayadrom Sports Center’da uygulanmaya başladı.
 
   
 
 
     
Trx:

2006 yılında dünya spor sektörünün en iyi ekipmanı seçilen TRX ,ilk defa Mayadrom Sports Center’da uygulanacak. Basit ama çok etkili olan bu ekipman size kendi vücut ağırlığınız ile spor yapmanın ne kadar zor olduğunu hatırlatacak.

‘Trx’ spor yapmayı seven, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenlerin vazgeçemeyecekleri bir egzersiz programı olmaya aday.


Drum’s Alive:

Swiss Ball ve batari çubuklarıyla uygulanan bu ders ile ritmi ve dansın coşkusunu doyasıya yaşayacaksınız. Fazla yağlarından arınmak ve formda kalmak isteyenler için ideal bir egzersiz olan Drum’s Alive’ı Mayadrom Sports Center’da uygulayarak hem eğlenip hem de bol kalori harcayarak kendi ritminizi yakalayacaksınız.


Bu derslerle beraber, yeni ders olarak GYMSTİCK, FIT TUBES, AQUA GYM’i ‘Mayadrom Sports Center’da uygulayabileceksiniz.

Gymstick:

Bu egzersizi, bir sopa ve bir lastik ile kaslarınıza uygulayacağınız dirençle hiçbir açıda ve yönde azalma olmadan yaparak formda kalabilirsiniz.


Aqua Gym:

Bu egzersiz ile, suyun direncine ek olarak kullanacağınız özel ekipmanlar sayesinde tüm vücut kaslarınızı etkin ve güvenli bir şekilde çalıştırma şansını yakalayabilirsiniz. Gün içerisinde farkında olmadan yaptığınız tüm hareketler suyun içinde size eşlik ederek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Fit Tubes:

Fit Tubes dersinin başında, ayak bileklerinize takacağınız lastikler ile başlayan bu ders sizi biraz zorlayacak. Bu egzersiz ile kondisyonunuzu arttırarak bacak kaslarınızı hızlı bir şekilde forma sokabileceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>