>

MODA - STİL

Lacoste çantalar da artık Desa’da!

Desa mağazalarındaki geniş ürün yelpazesi, Lacoste çantalarla daha da zenginleşiyor...
 
   
 
 
     
Kalite ve çağdaş tasarıma adını veren Desa, mağazalarındaki geniş ürün yelpazesine dünyaca ünlü Lacoste markasını da ekledi.

19 yıldır Türkiye’deki tek distribütörü olduğu Samsonite’ın Lacoste ile yaptığı anlaşma sonucunda Lacoste çantalar, artık Desa Mağazaları’nda da satılıyor.

Türk tüketicisinin beğenisine sunduğu güçlü markalarla ürün yelpazesini daha da zenginleştiren Desa, müşterilerine kalite ve modayı bir arada sunmaya devam ediyor.

19 yıldır Samsonite’ın Türkiye’deki tek distribütörü olan Desa, Samsonite’ın Lacoste’la yaptığı anlaşma doğrultusunda, ünlü Fransız markası Lacoste’un çantalarını da satıyor. Desa Mağazaları’ndaki satışa sunulan Lacoste çantalar, Desa özeni ve güvencesiyle tüketiciyle buluşuyor.

Desa Mağazaları’nda Lacoste’un Club, Club Fashion, Business, Classic, Casual, Sport, Canvas ve Reference serilerinin ürünleri yer alıyor. Desa farkıyla Lacoste tutkunlarının beğenisine sunulan ürünler arasında; Lacoste’un bayan çantaları, el, omuz, sırt ve seyahat çantaları, cüzdan, portfolyo, dosyalık, anahtarlık, kartlık, evrak çantaları, free bag’ler, tenis çantaları, traş çantası, gardırop ve upright valizler bulunuyor.

Desa’da taksit imkanından yararlanabileceğiniz kredi kartları:

Desa Credit Card, Bonus Card, American Express, Pamukbank Kredi Kartı, Maximum Card ve Yapı Kredi World, Visa ve Taksit Card.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>