>

AŞK - CİNSELLİK

Seksi Renklendirin

Yatak odanızda isteklerinize asla engel olmayın. Çünkü...
 
   
 
 
     

Yatak odanızda isteklerinize asla engel olmayın. Çünkü cinsellik, hayatınızın en önemli ayrıntılarından biridir. Yatak odanızda partnerinizle yaşadığınız birlikteliği özel hale getirmek sizin elinizde.

Unutmayın beraberliklerde çiftler, birbirlerine ait olma duygularını cinsellikle birlikte pekiştirirler. Sadece bu da değil, doyumlu bir seks hayatı, insanı her alanda motive eder, pozitif etkiler yaratır. Seksin bu özelliğini özellikle bayanların akıllarında tutması gerekmekte. Bayanlar hazırlayacakları çok özel süprizlerle cinsel yaşamı renklendirebilirler.

SEKSİ RENKLENDİRMENİN BİR YOLU SÜPRİZLER YAPMAKTIR...

Sevişmeye giyinik başlayıp, üzerinizdekilerini kat kat çıkarmanın keyfi de bir başkadır. Bazısı da yatağa çıplak girmekten hoşlanabilir. Sevişirken ne kadar yaratıcı olursak o kadar mükemmel ilişki yaşarız. Rutin ve alışılmış olan elbetteki heyecanlandırıcı değildir.

Bu, her gün aynı çorbayı içmek gibidir. Dolayısıyla, yeni mekanları, yeni pozisyonları denemekten kesinlikle korkmamak, utanmamak gerekir. Örneğin, evde yemek hazırlarken bile aklınıza sevişmek gelebilir ve o an bu duyguyu ertelememek gerekir.

İSTEKLERİN DİLİ

İsterseniz bir gece hayal edin... Seks istiyorsunuz. Bunu sıradan değil, hoş bir tören gibi yaşamayı arzuluyorsunuz. Tabii ki, sizin arzulamanızın yanı sıra eşinize de bunu hissettirmeniz önemli. Kesinlikle zorlamamak gerekiyor.

Erkeğiniz eğer yorgun değilse, bu isteğe kolayca yanıt verecektir. Bunu için sessiz sinyaller vardır. Eşinizin çevresinde dolaşıp seks için hazır olduğunuzu belirten bu sinyalerini göndermeniz yeterli. Bu, ancak partnerlerin anlayacağı özel bir dildir. Ve mesaj yerine derhal ulaşır. İlk etapta dokunmakla başlayın, bu çok anlamlıdır. Bunun için masajla işe başlayabilirsiniz. Eşinize yavaş yavaş yapacağınız masaj hem onun çok hoşuna gidecektir, hem de sekse kendini hazırlayacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>