>

GÜZELLİK

Daha canlı bir cilt için!

Su gibi duru, genç bir cilt için; High-Potency Serum ve Hydra 5.B Complex...
 
   
 
 
     
Su gibi duru, genç bir cilt için:
High-Potency Serum ve Hydra 5.B Complex

Kadınların bakımlı görünmek uğruna harcadıkları zaman artık kısalıyor! Cellex-C tarafında üretilen “High- Potency Serum” ve “ Hydra 5-B Complex” sayesinde, genç bir cilt sadece bir adım uzağınızda!

Cellex-C Patentli Complex içeren, hafif ve yağ içermeyen bir sıvı olan High- Potency Serum; yüz, boyun ve göğüs bölgesine uygulayabileceğiniz mükemmel bir buluş. 3 ay boyunca sadece günde 1 kez düzenli olarak kullanıldığında, cildinizin daha sıkı ve yumuşak bir hal almasını sağlıyor.

Her cilt tipi için uygun olan “High Potency Serum” cildin renginde ve dokusunda gözle görülür düzelmeler yaratıyor. Beraberinde kullanılan “Hydra 5-B Complex” ürünün etkisi ise tamamlayıcı bir nitelik taşıyor.

Cildin su ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanan “Hydra 5 –B Complex”, cilt yüzeyinin hemen altında nemlendirici etki gösteriyor. “High-Potency Serum” un ardından kullanılan bu ürün, içeriğindeki vitamin B5 ile cildi daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Hydra 5-B Complex, nemlendirme işlemine cilt yüzeyinin altından başladığı için makyaj öncesi için de benzersiz bir ürün!

Güzelliğine önem veren kadınların gözdesi olan “High-Potency Serum” ve “Hydra 5-B Complex” kış mevsimine taptaze bir cilt ile girmenize olanak sağlıyor. Cellex-C ürünlerine seçkin eczanelerden ulaşabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>