>

MODA - STİL

Vero Moda, Jack & Jones ve ONLY’ye bahar geldi…

Dünyaca ünlü markalar Vero Moda, Jack & Jones ve ONLY, 2005 yılının İlkbahar / Yaz koleksiyonları ile de Türk tüketicisinden tam not alacağa benziyor.
 
   
 
 
     
İlk mağazası 3 ay önce açılan ve kısa zamanda Türk tüketicisinin beğenisini kazanan dünyaca ünlü markalar Vero Moda, Jack & Jones ve ONLY, 2005 yılının İlkbahar / Yaz koleksiyonları ile de Türk tüketicisinden tam not alacağa benziyor.

Romantik, feminen ve 1970’lerin retro tarzını sunan Vero Moda’nın yeni koleksiyonu, farklı temaları ve ünlü model Helena Christensen’ın taşıdığı giysiler ile dikkat çekiyor. Jack & Jones ise eski görünümlü stilize kesimli jeanleri ile bu İlkbahar / Yaz’ın son moda trendlerini yansıtıyor.


Danimarka’nın önde gelen tekstil grubu Bestseller’ın dünyaca ünlü markaları Vero Moda, Jack & Jones ve ONLY’yi Türkiye’ye getiren Shaya Mağazacılık A.Ş., bu markalara 3 ay gibi kısa bir zamanda 2 mağaza açtı. Bursa Carrefour Ticaret Merkezi, İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi mağazalarında Türk tüketicisiyle buluşan markalar, kısa zamanda büyük ilgi gördü. Önümüzdeki günlerde Maltepe Park Carrefour’da açılacak 3. mağazasıyla da tüketicilerle buluşacak olan markaları Türkiye’ye getiren ve mağazacılıkta attığı adımlarla güçlenen Shaya A.Ş., Vero Moda Jack & Jones ve ONLY mağaza sayısını 5 yıl içinde 51’e çıkarmayı hedefliyor.

Modanın son trendlerini takip eden, şık ve çekici görünmeyi ama bir o kadar da rahat giyinmeyi sevenlerin uğradığı Vero Moda Jack & Jones ve ONLY mağazaları 18-35 yaş arasındaki tüm genç ve genç hissedenleri kendisine çekiyor.

Vero Moda’nın İlkbahar Yaz koleksiyonundaki Urban Feminine teması romantik, feminen ve baharı üzerinize taşıyan çiçekli giysileri ile dikkat çekiyor. Göğüs altından büzgülü bluzlar, zarif üstler, farklı kat ve uzunluklarda dikilmiş elbiselerle kombinlenen bluzlar ve hırkalar bir bayanın feminen stilini tamamlar nitelikte. Nostaljik çiçek baskılar, nakış ile işlenmiş detaylar ve boncuklar, romantik bir hava veriyor. Şeftali ve mentol renkleri göze çarparken, diğer canlı pastel renkler de Urban Feminine temasının romantizmini tamamlıyor.


Gösterişli bir New York’lu görünüşünü temsil eden bu sezonun trendlerinin yansıması Urban Jeans temasında karşımıza çıkıyor. Bu temada Vero Moda 1970’lerin detayları ve stili ile giysilerin birbirleriyle uyumlu olmadan giyildiği bir tarza vurgu yapıyor. Bu temadaki etekler, trençkotlar, hırkalar ve süveterler, kıvrımlarıyla beli öne çıkarıyor. Rahat bir görünüm veren pançolar, el işi detayları da bu sezonun vazgeçilmezi oluyor. Çapraz dikişli nakışlar, 70’lerin ruhuna dikkat çeken örgüler ve kemerlerle beraber bu sezonun gözdesi olacağa benziyor. Urban Jeans’in kahve, turuncu ve şeftali tonları 70’lerin retro duygularına hitap ediyor.

Vero Moda’nın Urban Leisure teması ise basit ve rahat bir tarza odaklanıyor. Sade kesimli pantalon ve etekler, muhteşem tunikler, örme giysiler, jeanlar ve blazer ceketler sade ve rahat bir tarzı yansıtıyor. Bu trend aynı zamanda Urban Feminine ve Urban Jeans temalarını da kombinliyor. Bu temanın renkleri ise feminen ve sade renkler.


Jack & Jones, yeni bir jean koleksiyonu ile 2005 ilkbahar ve yaz sezonuna giriyor. İtalya’nın en iyi yıkamacılarında geliştirilen bu yeni jean koleksiyonu klasik jean görünümünü, sert, işlenmemiş, eskiden ilham alınmış detaylar ile birleştiriyor. Her bir jean, eski görünümünü alması için uzun ve komplike aşamalardan geçiyor.

Yeni Jack & Jones jean koleksiyonundaki jean’ler, stilize kesimler, yeni yıkama teknikleri ve farklı detaylarla karakter kazanıyor. Bakır düğmeler ve cep üzerindeki perçinler sert eski görünümü vurgularken, yeni teknik yıkamalar klasik blue jean renklerine yeni bir yorum katıyor. Jean’ler ters çevrildiğinde görülebilen açık yandikişler şık bir jean modası yaratıyor. Jean’lerin arka ceplerinde renkli nakışlar ve bel kısmına işlenmiş kalitenin belgesi olan “Jack & Jones jeanleri” nakışı, koleksiyondaki retro ruhunu da tamamlıyor.

Cool, cesur, trendy, sportif olmak isteyen, kendine özgü tarzı ve tavrı olan genç kızlara hitap eden ONLY ise İlkbahar / Yaz koleksiyonu ile de genç kızların kalbini almaya devam ediyor. Başkalarından farklı olmaya özen gösteren, kendi tarzını belirleyen her genç kızın bir şeyler bulacağı, kalitenin uygun fiyata sunulduğu bir marka olan ONLY, jeanleriyle ve rengarenk aksesuarlarıyla da öne çıkıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>