>

MODA - STİL

Victoria’s Secret’ın Masum Güzeli Nina Agdal Leoparın Seksiliği İle Yeni İnci’de Buluştu

Yeni İnci`nin marka yüzü...
 
   
 
 
     

Yeni İnci’nin marka yüzü, Victoria’s Secret’ın ünlü modeli Nina Agdal, masum güzelliği leoparın kışkırtıcılığıyla birleştiren bir koleksiyonda buluştu. Yeni İnci çekimleri için geldiği İstanbul’a aşık olduğunu belirten 22 yaşındaki Danimarkalı model, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük beğeni topluyor. Bugüne kadar pek çok derginin kapağını süsleyen Nina Agdal, Yeni İnci için objektif karşısına geçmekten büyük keyif aldığını belirtiyor.LEOPAR MODELLER İLE DAHA DİŞİ, DAHA SEKSİ


Kaliteli ve yenilikçi tasarım anlayışını bir arada sunduğu ürünleriyle iç giyim modasında trend belirleyen Yeni İnci, Nina Agdal’ın eşlik ettiği sezon çekimlerinde leopar modelleriyle nefes kesti. Victoria’s Secret meleğinin masum duruşuyla bütünleşen Yeni İnci leopar iç giyim modelleri, kadınları daha dişi ve daha seksi bir şıklığa ulaştırıyor.

Yeni İnci leopar temalı kombinezon modelleri, göğüs kısmındaki siyah dantel ve parlak taş detaylarıyla farklılaşıyor. Aksesuar detaylarından güç alan tasarımlarıyla öne çıkan leopar modeller ile siz de iç giyimde iddialı bir şıklık elde edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>