>

MODA - STİL

Victoria’s Secret’tan Mükemmel Konfor ve Seksapeli Bir Arada Sunan İki Yeni Sütyen

So Obsessed ve Very Sexy Bare
 
   
 
 
     

Victoria’s Secret, iki yeni sütyen modeli So Obsessed ve Very Sexy Bare ile, markanın hayranlarına seksi görünüm ve mükemmel konforu bir arada sunuyor! So Obsessed, yeni Memory Fit süngeriyle seksi bir kaldırma etkisi yaratırken, Very Sexy Bare derin dekolte hatları ve kaymaz kumaşıyla farklı bir seçenek olarak dikkat çekiyor.
 YENİ! So Obsessed by Victoria’s Secret

Şimdi hem seksi görünebilir, hem da rahat hissedebilirsiniz. Yeni So Obsessed serisinde kullanılan özel Memory Fit süngeri, kıvrımları hafızasında tutuyor ve özellikle dekolte giysiler için mükemmel duruş sunuyor.
 YENİ! Very Sexy Bare


Her seksi görünüme uygun yeni Very Sex Bare serisi, kaymaz kumaşıyla aşağıya doğru çekilmeye olanak veriyor ve sırtı açık giysilerinizi rahatça giyebilmenizi sağlıyor. Serinin diğer modelleri Very Sexy Push-Up, Very Sexy Multi-Way ve Bombshell Add-2-Cups ile birlikte yeni renkler, yeni desenler ve dantelli seçenekler sizi bekliyor.

So Obsessed ve Very Sexy Bare Push Up sütyenler yurtdışında VictoriasSecret.com’da, Victoria’s Secret Kataloğu’nda ve Victoria’s Secret mağazalarında ise 10 Mart 2015 itibariyle satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>