>

MODA - STİL

World’le her an Cepten Vadaa!

Worldcard-Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen "Cepten Vadaa" uygulaması sürüyor. Worldcard sahipleri yıl boyunca istedikleri zaman Worldpuanlarıyla Turkcell’den kontör ya da konuşma süresi alabilecekler.
 
   
 
 
     
Kredi kartları pazarının lideri World ile lider GSM operatörü Turkcell’in geçtiğimiz Kasım ayında başlattığı Cepten Vadaa uygulaması, yoğun talep üzerine 2004 sonuna kadar uzatıldı. Bundan böyle Worldcard sahipleri Worldpuanlarını istedikleri zaman Turkcell’den konuşma süresi ve kontör almak için kullanabilecekler.

"Cepten Vadaa" ile nasıl konuşma süresi alınır?
Worldpuanlarla ne kadarlık konuşma süresi / kontör kazanıldığı, hesap ekstrelerinde ve World üye işyerleri sliplerinde görülebiliyor. Worldcard kullanıcıları, yine ekstre ve sliplerde yer alan kampanya kodu ve doğum yılını ücretsiz kısa mesajla 4433’e göndererek Worldpuanları karşılığı kontör ya da konuşma süresi alabiliyorlar.

Bir kart hamilinin yakınları için de kontör / konuşma süresi almak mümkün. Bu durumda, mesajın kontörün yükleneceği telefondan gönderilmesi ancak yine Worldcard sahibinin doğum tarihinin yazılması gerekiyor.

Cepten Vadaa Kampanyası çerçevesinde en az 2.5 dakikalık, yani 10 kontörlük yükleme yapılabiliyor. Bunun için minimum 190 Worldpuan’a sahip olmak gerekiyor. Worldcard sahipleri, World üye işyerlerinden alışveriş yaptıklarında, kat kat Worldpuan kazandıkları için bu puana çok kolay ulaşabiliyorlar. Uygulama çerçevesinde, ekstrelerde "Cepten Vada" başlığı altında belirtilen, kampanyanın başlangıç tarihinden sonra kazanılmış Worldpuanlar kullanılabiliyor. Kontör / konuşma süresi almak için bir kerede tüm puanları kullanma zorunluluğu yok, puanlar bölünerek harcanabiliyor. Dikkat edilmesi gereken nokta, kullanılacak olan Worldpuan miktarının, 380 veya 570 gibi, 190 puanın katları olması.

6 ayda 1.802.024.390 Worldpuan!

"Cepten Vadaa" kampanyasına başladığı tarihten itibaren 860.775 kişi katıldı, 1.802.024.390 Worldpuan kullanıldı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>