>

MODA - STİL

Wrangler’dan “Özel Kış İndirimi”

Wrangler, 2011 yılına, 2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki tüm ürünlerde geçerli olan “özel kış indirimi” ile merhaba diyor.
 
   
 
 
     

Farklı yaşam tarzlarını bir arada sunan ikonik jean markası Wrangler, 2011 yılına, 2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki tüm ürünlerde geçerli olan “özel kış indirimi” ile merhaba diyor. Yeni bir başlangıcın simgesi olan Wrangler’ın birbirinden özel modellerini kaçırmak istemeyenler, bu özel kış indiriminden yararlanabilir, yeni başlangıçları Wrangler ayrıcalığı ile yaşayabilirler.

Bu yılın trendi olarak, jean’lerde yeşil, siyah ve gri hakimiyeti yaşanırken, Wrangler 2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, tercihlerini kendi stilinden ödün vermeden yapanlara farklı bir kış vaad ediyor.Sezon başında kendisine uygun seçimi yapmakta geciken herkes, özel kış indirimi sayesinde, sezonun trendi olan renkli jean’ler, Wrangler’ın üstün kalitesine sahip deri ceketler, markanın uzmanlığını sergileyen işlemeli jean gömleklere sahip olabiliyor.

Kadınlara özel koleksiyonda yer alan düşük bel Mae, skinny Molly ve Stokes boru paça kesimli normal bel jeanler sıradışı bir görüntü sağlıyor. Modern stilin simgesi olarak sezona damgasını vuran boyfriend kesimli jeanler ise rahatlıktan vazgeçemeyen kadınların ilk tercihi oluyor.

Yeni başlangıçlara hazır olanlar, diledikleri Wrangler mağazalarında kendilerine uygun indirimli modeli seçebilirler.

İŞTE WRANGLER SONBAHAR / KIŞ KOLEKSİYONU
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>