>

MODA - STİL

Yasemin Kay Allen Jimmy Key’in Marka Yüzü Oldu

2023-2024 Sonbahar-Kış sezonuna iddialı kreasyonları ve güçlü tema hikâyeleriyle giriş yapmaya hazırlanan ve 5 ülkede faaliyet gösteren Jimmy Key ilk marka yüzü olarak Yasemin Kay Allen ile anlaştı.
 
   
 
 
     

Başarılı oyuncu Yasemin Kay Allen, özgün stiliyle de fark yaratırken, Jimmy Key’in doğal dokulardan ışıltılı detaylara, trend görünümlerden zamansız stillere uzanan özgün kimliğiyle tam bir ahenk yakalıyor.

Allen, geçtiğimiz günlerde marka için objektif karşısına geçti ve nefes kesen güzelliğiyle birbirinden etkileyici pozlar verdi. Yapılan iş birliği Sonbahar-Kış 2023-2024 sezonunu kapsarken, fotoğraf ve video çekimleri tamamlanarak afişler İstanbul ve İzmir’de billboardlarda yerini almaya başladı. Yasemin Kay Allen ile tüketiciyle buluşan ilk koleksiyonda silver gold ve siyahın ön planda olduğu parlak yüzeyler ve file görünümler ön plana çıkarıyor.Jimmy Key’in Sonbahar-Kış sezonu içinde yer alan Ekim ayında; Malacite green, midnight plum gibi mücevher tonları bir arada kullanılarak sakin ama etkili looklar oluşturulurken, taş ve pırıltı detayları koleksiyonda öne çıkıyor. Kasım ayındaki ürün gruplarında ise; “Apres ski" teması vurgulanırken, desenlerde özellikle sezon trendi olan landscape imajlar kullanılıyor. Mavi, camel, lacivert ve silver birlikteliğinin kullanıldığı temada soğuk kış ruhu hem renklere hem de desenlerle yansıyor.

Jimmy Key, Yasemin Kay Allen çalışmalarında fotoğraflar Koray Parlak’a, video çekimleri Sinan Güven’e, prodüksiyon PPR İstanbul’a ait olurken, Kreatif Ajans görevini ise Otherside İstanbul üstlendi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>