>

MODA - STİL

Yasemin Özilhan Occleus Marka Elbisesini Rentony’den Kiraladı

Türkiye ve dünyada hızla büyüyen kıyafet kiralama sektörü, artık moda, sanat, iş hayatında da ivmesini hızla yukarı doğru taşıyor.
 
   
 
 
     

Model, oyuncu ve cemiyet hayatının ünlü ismi Yasemin Özilhan, katıldığı özel bir davette Rentony’den Occleus marka elbise kiralamayı tercih etti.

Geleneksel hazır giyim markalarının kiralama işine girmesiyle büyük bir atılım gösteren kıyafet kiralama sektörü büyüklüğünün 2028’de dünyada 4,4 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Artık birçok ünlü ismin yanı sıra iş, sanat ve moda dünyası da kıyafetlerini satın almak yerine kiralamayı tercih ediyor. Bu isimlerde biri de model, oyuncu ve cemiyet hayatının ünlü ismi Yasemin Özilhan oldu. Özilhan, katıldığı özel bir davette Rentony’den Occleus marka beyaz bir elbise kiralamayı tercih etti. Occleus marka elbiselerin satın alma fiyatları 1250-6000 TL arasında değişirken, Rentony’den kiralamak istediğinizde ise 150 – 950 TL arasında kiralama yapılabiliyor.

Rentony kurucu ortaklarından stil danışmanı Yasemin Eke elbise kiralama sektörünün kısa süreli bir trendden daha çok büyüyüp gelişecek bir akım olarak yol aldığını vurgulayarak, “Sürdürülebilir bir moda markası yapmak çok yüksek maliyetli. O yüzden sayıları da çok kısıtlı. Biz de sürdürülebilir markaların sayısını artırmak ve markaları buna yönlendirmek için satın almalarımızda seçim yaparken sürdürülebilir markaların tüm koleksiyonlarını almayı garanti ediyoruz. Yola çıkarken iyi ve kaliteli giyinmek ama özellikle farklı görünmek isteyen kadınlara ulaşmayı istedik. Doğayı koruma bilincinin yüksek, tüketim çılgınlığının ise içine hapsolmak istemeyenlerle aynı yerdeyiz. Hedefimizi günümüz kadını olarak belirledik.” şeklinde konuştu.

Yeni nesil gardırop olarak tanımlanan Rentony’de, giyeceğiniz ürüne karar verip, tarihi belirlemeniz yeterli. Sonra web sitesi üzerinden girip her online alışveriş sitesi gibi kiralamanızı yapabiliyorsunuz. Ürünün kullanım süresi 5 gün, sonrasında ise Rentony kuryesi gelip kapınızdan ürünü iade alıyor. Hijyenik kuru temizleme, yüksek ısılı buharlı ütü, deneme kabinleri, paketleme hijyenine kadar her adımı Rentony kurgulayarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>