>

MODA - STİL

Yastık By Rıfat Özbek’ten Yepyeni Bir Koleksiyon: “Floral Rainbow”

Yastık by Rıfat Özbek’in son koleksiyonu Floral Rainbow, ilhamını doğanın eşsiz renkleri ve mucizelerinden alıyor.
 
   
 
 
     

Doğanın canlılığını yaşam alanlarına taşıyan koleksiyonda gökkuşağının tüm renkleri yer alıyor. Doğanın insanoğluna sunmaya devam ettiklerine duyulan minnet, Floral Rainbow koleksiyonundaki eşsiz renk ve desenlerde hayat buluyor.

Dünyaca ünlü tasarımcılar Rıfat Özbek ve Erdal Karaman’ın hazırladığı Yastık by Rıfat Özbek’in son koleksiyonu Floral Rainbow, tüm döngüsü ve kendini yenileme gücüyle insanoğlunun doğaya hayranlığına atıfta bulunuyor. Doğanın insanoğluna sunmaya devam ettiklerine duyulan minnet, Floral Rainbow koleksiyonundaki eşsiz renk ve desenlerde hayat buluyor.

Modern hayatın bir getirisi olarak günden güne daralan yaşam alanlarına floral esintilerle hayat vermeye odaklanan koleksiyondaki parçalar, huzur, güven ve dinginlik hissi yaratıyor. Doğanın canlılığını yaşam alanlarına taşıyan ve tamamı limited edition olan koleksiyonda gökkuşağının tüm renkleri yer alıyor. Begonvil pembesi, su ve çimen yeşili, okyanus ve çivit mavisi ile turkuvaz tonları, koleksiyonda ağırlıklı olarak kullanılan renklerden.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>