>

MODA - STİL

Yaz modasının favori ürünlerinde büyük indirim!

Limango’da bu hafta, Dünyanın en gözde markaları, yaz modası sürpriz indirimlerle moda tutkunlarına sunuluyor.
 
   
 
 
     

Dünyanın en gözde markalarının, yaz modasını yansıtan ürünleri Limango’da bu hafta sürpriz indirimlerle moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Üye sayısı 370.000’e ulaşan Limango’da 3-9 Mayıs tarihleri arasında MOJ, Damra by Cemil İpekçi, Micheal Kors, Oye, Lanvin, Ducati ve Mustang’in ürünleri %70’e varan indirimlerle satın alınabilir. Özellikle, yaz modasının birbirinden renkli mayo ve bikini modellerinde sunulacak olan büyük indirimleri kaçırmamanızı öneririz.Limango bu hafta üyelerine, yaz modasının favori ürünlerinde sürpriz indirimler sunuyor. 3-9 Mayıs tarihleri arasında Limango’da MOJ, Damra by Cemil İpekçi, Micheal Kors, Oye, Lanvin, Ducati ve Mustang’in ürünleri %70’e varan indirimlerle satın alınabilir. Üye sayısı 370.000’e ulaşan Limango’da bu hafta özellikle, birbirinden renkli mayo ve bikini modellerindeki büyük indirimler kaçırılmamalı!

limango.com.tr’den yalnızca Limango üyeleri alışveriş yapabiliyor. Bunun için de limango.com.tr üyesi bir tanıdığınızdan davet almanız gerekiyor. Eğer Limango’ya üye olan bir tanıdığınız varsa, sitedeki forma onun e-posta adresini yazarak başvuruda bulunabiliyorsunuz. Eğer Limango üyesi bir tanıdığınız yoksa o zaman da sitedeki formu doldurarak başvuru yapıyorsunuz. Bunun ardından başvurunuz Limango tarafından inceleniyor ve üyeliğiniz konusunda tarafınıza bilgi iletiliyor. Üyelik onayından sonra arkadaş ve dostlarını Limango’ya davet edenleri ise benzersiz bir sürpriz bekliyor. Davet üzerine gelen her yeni üye, limango.com.tr’de yaptığı ilk alışverişle birlikte davet sahibine 10 TL alışveriş çeki kazandırıyor.LİMANGOANAHTAR’LA DAVET EDİN, SİZ DE KAZANIN!

Limango’ya arkadaşlarınızı davet etmek için artık çok kolay ve eğlenceli bir alternatif bulunuyor: LimangoAnahtar. Limango’dan alışveriş yapan üyelere, sipariş kargoları vasıtasıyla ulaştırılan bu kartlarla üyeler, arkadaşlarını Limango’ya davet edebiliyorlar. Kartların ön yüzünde Limango üyeliğini sağlayacak referans kodu, arka yüzünde ise üyenin e-mail adresini yazması için bir bölüm bulunuyor. Tek yapmanız gereken bu kartları Limango’ya üye olmak isteyen arkadaşlarınıza vermek. Arkadaşlarınız kartın üzerindeki kodu limango.com.tr’nin ana sayfasındaki bölüme girdikten sonra, üyelik işlemleri sırasında sizin e-mail adresinizi “sizi davet eden” kısmına yazdıklarında, arkadaşınızın ilk alışverişinden 10 TL alışveriş çeki kazanıyorsunuz. Kısacası ne kadar çok arkadaşınızı ya da yakınınızı Limango üyesi yaparsanız, onların alışverişleriyle birlikte siz de kazanıyorsunuz.

www.limango.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>