>

MODA - STİL

Yaza merhaba

Turkuaz mavisi denizi, çam ormanlarıyla çevrili cenneti andıran tatil köyü LykiaWorld, yaza girerken misafirlerini “3 gece kal, 1 gece bizden” sürpriziyle karşılıyor.
 
   
 
 
     
LykiaWorld’den ‘Yaza Merhaba’ sürprizi: “3 gece kal, 1 gece bizden”

Nisan ayı boyunca devam edecek olan kampanya, aynı zamanda Lykia World’ün bu yaz için hazırladığı diğer sürprizlerin de yerinde yaşanması için bir fırsat yaratıyor.

Akdeniz’in seçkin tatil köyü LykiaWorld 25 Mart 2005 tarihinde açtığı yaz sezonuna cazip bir kampanya ile merhaba diyor. Kapılarını Akdeniz’in sıcacık güneşinin keyfini çıkarmak isteyenlere açan LykiaWorld, Nisan ayında “Üç gece kal bir gece bizden” kampanyasını başlatıyor. LykiaWorld’un nisan ayı boyunca size sunduğu 111 YTL’den başlayan cazip fiyatlarla tatilin keyifini doyasıya çıkarabilir, dört gece kalarak üç gece fiyatı ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik LykiaWorld’de, 0-6 yaş arasındaki iki çocuğunuz için de ücret alınmıyor. Yoğun kış aylarının yorgunluğunu huzur ve dinginlik felsefesine dayanan LykiaWorld Wellness konseptiyle üzerinizden atma, ihtiyacınız olan gücü ve enerjiyi yeniden kazanma fırsatını sakın kaçırmayın, hayallerinizin ötesinde, dopdolu bir tatil yaşayın!


Yenilenen LykiaWorld’de “Yenilenin”
LykiaWorld, tatilde hissetmek isteyeceğiniz bütün duyguları size yaşatacak eşsiz bir belde. Mutluluk, keyif, özgürlük, huzur, sağlık ve bir tatilden beklediğiniz her şey LykiaWorld’de. Yunan, Roma, Bizans ve Osmanlı kültürlerini modern Türkiye ile buluşturan bir mimariye sahip olan LykiaWorld, Residence ve Village olmak üzere iki ayrı bölümden oluşuyor. Her iki bölümüyle de farklı tatil anlayışlarına cevap veren LykiaWorld, misafirlerine eşsiz bir tatil yaşattırmayı hedefliyor. Doğal bir ortamda, sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlere Village, yenilenen dekorasyonuyla konforlu bir tatil sunuyor. Otel konforundan vazgeçemeyenlere de Residence’ın 4 yıldızlı ayrıcalığı yaşatılıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>