>

MODA - STİL

Yemeksepeti.com’dan Ramazana Özel Hizmet!

Türkiye’de online paket servisi denince ilk akla gelen isim Yemeksepeti.com, Ramazan’a hazır. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Yemeksepeti.com, 500’e yakın restoran ve 35 bin ürün çeşidi, özel ve indirimli iftar mönüleriyle müşterilerine Ramazan ayına özel hizmetler sunacak. "Bırakın iftarın kaçta olduğu bizi ilgilendirsin" sloganıyla hayata geçen kampanyadan yararlanmak isteyenler, siparişlerini iftar saatinden önce verebilecekler.

Türkiye’nin en gelişmiş online yemek siparişi sitesi Yemeksepeti.com, Ramazan ayına özel yeni bir kampanya hazırladı. Site, Ramazan ayı süresince 500’e yakın restoran ve 35 bin ürün çeşidi, özel ve indirimli iftar mönüleriyle müşterilerine yeni fırsatlar sunacak. "Bırakın iftarın kaçta olduğu bizi ilgilendirsin" sloganıyla hayata geçirilecek kampanya süresince, günlük iftar saatleri de Yemeksepeti.com’da yer alacak. Sitenin hizmetlerinden yararlanan herkes siparişlerini iftar saatinden önce verebilecekler. Bu uygulama ile restoranların iftar saatlerindeki yoğunluklarından, kullanıcıların etkilenmemeleri hedeflendi.

Müşterilerin isteklerinin her zaman ön planda olduğunu vurgulayan Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın konu ile ilgili şunları söyledi:

"Yemeksepeti.com olarak Türkiye’de online paket servisi hizmetini geliştirmeye çalışıyoruz. Yemek yemek, hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Yemeğin bir zevke dönüştürülmesi, istenildiği anda ve çeşitte üstün bir kaliteyle ulaştırılması işimizin bir parçası. Yemeksepeti.com bu nedenle sürekli müşterilerine yeni hizmetler sunmaya çalışıyor. Şimdi de restoranlarla görüşerek kullanıcılarımız için özel iftar mönüleri hazırladık. Ramazan boyunca zengin mönülerimize ek olarak özel indirimli paketlerimizle kullanıcılarımıza yeni fırsatlar sunacağız."
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>