>

MODA - STİL

Yeni dünya insanı’nın stilini yakalamak isteyenler için...

Uluslararası dergi sektörüne yepyeni bir soluk getiren global ilk Türk dergisi 34, Milano’dan Londra’ya, Paris’ten New York’a, dünyanın birçok yerinde okuyucusuna ulaşıyor.
 
   
 
 
     
21.yüzyıl “yeni dünya insanı”nın stilini yakalamak isteyenler: 34 tam size göre!

Doğu ile Batı kültürünü son derece zeki ve estetik bir şekilde sentezleyen dergi, moda, tasarım, mimari, seyahat ve yaşama dair her konuyu ele alıyor.İlk sayısıyla oldukça beğeni toplayan 34, 2.sayısıyla da büyük ilgi görmeye devam edecek.

Dünyaca ünlü Wallpaper, Vogue, Nylon gibi dergilerden esinlenilerek yaratılan 34, insanların hayatlarına her alanda ilham vermeyi hedefliyor. Çarpıcı ve farklı tasarımı, sunduğu farklı tatları ve derin içeriğiyle 34, sadece stile değil yanısıra stilin felsefesine de son derece önem veriyor.


34’ün kurucusu, aynı zamanda Republica Reklam Ajansı’nın sahibi Murat Patavi. Genel Yayın Yönetmenliği ve Kreatif Direktörlüğü’nü üstlendiği dergi, uluslararası gazete ve dergi sektörünün önemli isimlerin katkılarıyla hazırlanıyor. 34 bu anlamda dünyanın her yerinden en iyi matbaalar, tasarımcılar, yazarlar, stilistler ve fotoğrafçılarla iş birliği yapıyor. Ünlü Wallpaper dergisinin kurucu isimlerinden biri olan John Weich derginin Yazı İşleri Müdürü. Derginin Reklam ve Pazarlama Müdürü ise Rana Pirinççioğlu.

34'ün 2. sayısında dünyadan ilginç konular ele alınmaya devam ediyor. Genç yönetmenlerden, Avustralya tasarımına, moda haberlerinden Qatar'a, Tokyo barlarından dünya film festivallerine, New York restoranlarından yazlık evlere, Beyrut'tan İtalyan adalarına, olimpik logolardan Malta'ya birbirinden farklı, ilginç konu ve haber sizleri bekliyor.

Comag, BETAPRESS, CCEI ve Exportpress gibi dünyanın önde gelen dağıtım şirketleri tarafından dünyaya dağılan 34 Türkiye’de, tüm D&R’lar ve Remzi Kitapevleri’nde!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>