>

MODA - STİL

Yeni Yılda Beymen Club İle Şımarın Şımartın

Yılbaşına özel sunduğu pek çok zamansız hediye alternatifiyle kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edin.
 
   
 
 
     

Şehirli kadın ve erkeklerin zamansız stil adresleri Beymen Club, yeni yıl heyecanına ortak oluyor. Yeni sezonda güncellenen formu ile Beymen Club koleksiyonunda yerini alan kaz deseninin öne çıktığı çantalar, çiçek motifli çizmeler, cüzdan ve kol düğmeleri, ana parçalar kadar tamamlayıcı ürünlerde de sadeliği yakalayan aksesuarlar, sloganlı sweatshirt’ler ya da küçük detaylarla eğlence katılmış gömlekler Beymen Club’ın hediye alternatiflerinden yalnızca birkaçı...

Yılbaşı hediyelerinde pırıltıdan ve taş detaylardan vazgeçmek istemeyenler içinse jakarlı pantolonlar, elbiseler, pırıltılı kazaklar, taş detaylı etek ve gömleklerle, kadın ve erkek koleksiyonuna göre farklı şekilde yorumlanmış kar motifli kazaklar öne çıkıyor.

Yeni yılın rengi kırmızı, Beymen Club’ın yılbaşına özel hazırladığı kombinlerde potikareler ve desenli kazaklarla hazırlanmış rahat hediye kombinleri şeklinde karşımıza çıkıyor.

Gömlekler ise, vazgeçilmez hediye alternatifleri arasında. Kadın koleksiyonunda taşlı, troklu ve boyundan bağlamalı gömleklerle karşımıza çıkan marka, erkekler için çok özel geniş bir yelpaze sunuyor.

Birbirinden farklı ve özel tasarımlarıyla Beymen Club’da hem kendinizi, hem de sizin için özel olanları mutlu etmek çok kolay.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>