>

MODA - STİL

Yeni Yılı GIZIA GATE İle Karşılayın

Yeni yıl baloları için göz alıcı tasarımlar Eğlenceli yeni yıl partileri için mükemmel kombinler Gecenin ışıltısını yansıtan takı ve aksesuarlar.
 
   
 
 
     

Yeni yıla sayılı günler kaldı. 2016 yaklaşırken yepyeni başlangıçlar, yepyeni umutlar ve yepyeni hayallerle herkesi neşe dolu bir heyecan sardı. Çünkü yeni bir yılı karşılarken bu özel gece için özenle hazırlanır, en şık, en çekici ve en gözalıcı olmak isteriz. Hazırlıklar günler öncesinden başlar, doğru seçim için telaşlı bir koşuşturma yaşanır.

Türk tekstil ve modasının güçlü markası GIZIA’nın, Türk modasına yön veren 35 tasarımcının muhteşem koleksiyonlarını aynı çatı altında sunduğu GIZIA GATE, yeniyıl öncesi alışveriş telaşını keyife dönüştürüyor.

Yeni yıl için aradığınız herşey, GIZIA GATE’de bir arada

Türkiyenin en başarılı moda tasarımcılarından gözalıcı tasarımlar, şık, elegan ve gösterişli kokteyl elbiseleri, ipek ve şifon bluz ve elbiseler, deri etek, ceket ve pantalonlar, bunlarla kombinlenebilecek kaban ve trençkotlar, herbiri bir mücevher kadar çekici clutchlar, GIZIA GATE’ in uluslararası mağazacılık standartlarında sıradışı bir alışveriş deneyimi eşliğinde sunuluyor.

GIZIA GATE’in Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki 1500 m2’ lik 2 katlı mağazasında;

Arzu Kaprol, Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Cenan Abas, Deniz Berdan, Didem Erdem, Ela Köseoğlu, Erkan Demiroğlu, Evren Kayar, Gamze Saraçoğlu, Gökay Gündoğdu - T.A.G.G, Gülçin Çengel, Mehry Mu - Güneş Mutlu, Hande Kasapoğlu, Hakan Urfalıoğlu, Hakan Yıldırım, Lug Von Siga – Gül Ağış, Maid In Love – Hande Çokrak, Mehtap Elaidi, Niyo Çanta – Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Özlem Süer, Boulevard Osman -Sedef Çalarkan, Seden Kışlalı, Simay Bülbül, Tuğba Ergin, Tuvana Büyükçınar Demir, Yael Morel, Nilgün Karagözoğlu-Different Diffusion, Beyza Dalbaşar-Generation Why, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Tosun’un koleksiyonlarından en göz alıcı parçalar, aksesuar ve özgün takı tasarımları yeni yıl şıklığınızı tamamlamak için sizleri bekliyor.

Sezonun en hit 2500’ü aşkın tasarım parçasını bir arada görebileceğiniz GIZIA GATE’ de, VIP bir hizmet anlayışıyla yeni yıl alışveriş deneyimine davetlisiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>