>

MODA - STİL

Yılbaşı Alışveriş Günleri İstiklal`de Başlıyor

2018’in ilk hediyeleri 9 gün boyunca İstiklal’de...
 
   
 
 
     

Yeni yılın yaklaşmasıyla sevdiklerimize alacağımız hediyeleri şimdiden düşünmeye başladık. Birbirinden özel hediyeleri, üreticiden tüketiciye hazır giyimden, kozmetiğe indirimli ürünleri bir arada bulacağınız “Üreticiden Tüketiciye Yılbaşı Alışveriş Günleri” bu yıl ilk defa Gift Days İstiklal konsepti ile 23-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Demirören İstiklal’de ziyarete açılıyor.
Uzun zamandır İstiklal Caddesinde devam eden yol yapımı çalışmalarının sona ermesiyle eski nostaljik havasını yeniden tadacağımız Taksim, açılışını “Yılbaşı Alışveriş Günleri” ile yapacak. Bu sene ilk defa Demos Fuarcılık organizasyonunda OTİAD (Osmanbey Tekstilci İş Adamları Derneği) desteği ile Türkiye’nin en kalabalık Caddesinde gerçekleşecek olan Gift Days İstiklal, ziyaretçilerine hazır giyimden daha fazlasını vaat ediyor.

İstiklal Hediye Günleri Başlıyor


Modanın kalbinin attığı Osmanbey’deki üretici firmaların, ürünlerini çok uygun fiyatlarla sergileyeceği etkinlikle beraber İstanbullular 2018 yılına merhaba diyecek. İçeriğinde; çok uygun fiyatlarla, hazır giyim, antikalar, cam, seramik hediyelik ürünler, binlerce değişik el sanatları ve gümüş takılar, bay, bayan ile çocuk giyim ve aksesuarları, yağlı boya tablolar ve daha birçok hediyelik eşya alternatifi bulunan Gift Days İstiklal, 9 gün boyunca B2 ve B3 katında 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Üreticiden Tüketiciye Şok Fiyatlar

23 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Demirören İstiklal’de Social İstanbul bünyesinde binlerce ziyaretçiyi ağırlaması beklenen Gift Days İstiklal’de “Üreticiden Tüketiciye Yılbaşı Alışveriş Günleri”ni ziyaret eden tüm misafirler 9 gün boyunca; kaliteli markaları uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayacak. Ziyaretçiler bir yandan alışverişlerini yapıp, sanat etkinliklerine katılırken bir yandan İstiklal Cadde’sinin tarihi havasında canlı müzik ile günün tadını doyasıya çıkarma imkânı bulacaklar.
“İstiklal’de altyapı çalışmaları bitiyor, cadde halka açılıyor”

Demos Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan şunları söyledi: “Aralık ayının ortasına doğru İstiklal’deki altyapı çalışmalarının sona ereceğinin bilgisini aldık. Çalışmalar bittiğinde caddenin eski güzelliğine kavuşacağına eminiz. Bizde Demos Fuarcılık olarak OTİAD ile birlikte İstiklal’in açılışını yapmak amacıyla bu yıl ilk defa Demirören İstiklal’de düzenlenecek “Yılbaşı Alışveriş Günleri”ni organize etmeye karar verdik” dedi. Gift Days İstiklal’in diğer konseptlerden çok farklı olduğunu, bu sebeple büyük ilgi göreceğini öngördüklerini söyleyen Aslan: "Bu etkinliğin alıcılar için büyük fırsat olacağını düşünüyoruz. Tüketicinin çok özel ürünleri, çok özel fiyatlara bulabileceği etkinlikte, 75 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz. Toplam 250 standın yer aldığı ve herkesin kendi bütçesine uygun hediye bulabileceği Gift Days İstiklal’in bir özelliği de kolay ulaşım imkânı. Sevdiklerini küçük hediyelerle mutlu etmek ve keyifli zaman geçirmek isteyen herkesi 23 – 31 Aralık arası Taksim’de “Yılbaşı Alışveriş Günleri” ne bekliyoruz” diye konuştu.

OTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karataş: ‘’Tüketicilerin perakende taleplerine cevap veremeyen hazır giyim toptan satışı yapan Osmanbey üreticileri olarak bu etkinliğin tüketicilere büyük fırsat yaratacağına inanıyoruz. Bir marka olan Osmanbey’in, perakende tüketicileri ile buluşacak olması bizleri heyecanlandırıyor’’ dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>