>

MODA - STİL

Yılbaşı Hediye Önerileri

2019’a sayılı günler kaldı. Yılın en keyifli zamanları.
 
   
 
 
     

Çam ağaçları, ışıl ışıl sokaklar ve tabii ki yılbaşının vazgeçilmezi hediyeler. Hediye seçiminde işimizi kolaylaştıran en önemli detaylardan biri de o yılın moda trendleri. Avrupa’nın önde gelen moda arama motorlarından GLAMI, 2019 modasına dair ipuçları veriyor ve yeni yılda sevdiklerine ne hediye alacağına karar veremeyenler için önerilerde bulunuyor.

İnternetin hayatımıza girmesi ve online alışveriş alışkanlıklarımızın değişmesi, hediye konusunda çok daha geniş bir vizyona sahip olmamıza neden oldu. Özellikle yılbaşları, sevdiklerimiz için hediye seçerken en çok heyecan duyduğumuz zamanların başında geliyor.

Geçtiğimiz yıl noel ve yılbaşı döneminde en çok “Elbise” arandı

11 ülkede faaliyet gösteren ve 30 milyonu aşkın ziyaretçi sayısıyla Avrupa’nın en popüler moda arama motorlarından biri olan GLAMI’nin Aralık 2017 verilerine bakıldığında yeni yıl döneminde en çok tıklama alan kategori “elbise” oldu. Elbise kategorisi Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Romanya, Fransa, Almanya toplamında 2 milyon 60 bin tıklama alırken bu kategoriyi sırasıyla; kadın el ve omuz çantası (636 bin), bot (389 bin), mont (305 bin), ayakkabı, sneaker ve cüzdan kategorileri takip etti.

2019’un moda trendleri ve hediye önerileri…

Yeni yıl heyecanını sevdiklerimizle paylaşmak ve onları küçük sürprizlerle mutlu etmek paha biçilmez. Bu noktada devreye hediye seçimi giriyor. GLAMI moda arama motoru, yılbaşı alışverişinde henüz ne hediye alacağına karar veremeyenler için önerilerini sıralıyor ve 2019 moda trendlerine dair ipuçları veriyor.

2019 trendleriyle hediye seçiminizi kolaylaştırın


Hediye seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli detay, tabii ki alacağınız hediyenin kişisel olması. Giyim, ayakkabı ya da aksesuar türünde bir hediye satın almayı düşünüyorsanız yılın trendlerine uygun olması size artı puan kazandıracaktır.

● Tüm vücut tiplerinde kusursuz görünen asimetrik kesimli elbise ve etekler, 2019’da yükselen bir trend olarak varlığını sürdürüyor.
● Pantolon tasarımlarında birkaç sezondur görmeye alışık olduğumuz bol, dökümlü ve yüksek bel kesimler dikkat çekiyor.

● 2019’da olmazsa olmaz iki desen var: Ekose ve hayvan desenleri! Yeniden moda olan bu iddialı desenlerin yer aldığı bir hediye zamansız olacaktır.

● Sezonun en çarpıcı trendlerinden biri olan metalik renkli kıyafetlere ek olarak pul ve payetin kullanıldığı bluzlar, elbiseler ve etekler daha çok gümüş tonlarında öne çıkıyor.

● Triko parçalar da bu sezon trend olarak anılıyor. Özellikle deri ve trikonun bir arada kullanımı çok revaçta. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>