>

MODA - STİL

İpekyol 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Annelere özel koleksiyon...
 
   
 
 
     

“Güzel Giyinmeyi Annemizden Öğrendik” diyen Ipekyol kadınlarını, modern ve feminen çizgisiyle buluşturan Ipekyol, 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile Anneler Günü’ne hazır.

Hayatımızın en önemli anlarına ortak olan kıymetli annelerin her ihtiyacına uygun pek çok ürün seçeneğini bir arada sunan Ipekyol, Anneler Günü alışverişlerinize özel, her 600 TL’lik harcamaya 200 TL; 1000 TL harcamaya 400 TL değerinde hediye çeki armağan ediyor.

70’lerin feminen detayları ile buluşan ilkbaharın simgesi büyük yaprak ve floral desenler, detaylara önem veren annelerin zarif tarzını yansıtıyor.

Lüks kavramını yeniden tanımlayan materyallerin kullanıldığı mükemmel fitlere sahip Ipekyol Denim ve yenilenmiş kalıplarıyla genişletilmiş bir koleksiyon sunan Basics pantolonlar, özgüvenli bir tavrın tamamlayıcısı olarak İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki yerini alıyor.

Cut out ve kuşgözü detaylı bluz ve elbiselerle kombinlenebilen kruvaze kesimli keten yelek ve pardösüler, feminen ve maskülen tavrı kusursuzca dengeliyor.

Ayakları yere sağlam basan anneler için güçlü adımların destekçisi, zamansız şıklığın temsilcisi baharlık business takımlar, annelerin ofis şıklığını şehir hayatına taşıyor.

Hayatın en önemli anlarında yanınızda olan annenize sevginizi göstermek ve bu özel günde onları unutmadığınızı hatırlatmak için size en yakın Ipekyol mağazasına gidebilir veya www.ipekyol.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>