>

MODA - STİL

Yılbaşında göz alıcı şıklık

Assortie, yeni yıla girerken göz alıcı görünmek ve bütün bir yıl boyunca alımlılığını korumak isteyenler için hazırladığı koleksiyon…
 
   
 
 
     

Özellikle kadınlar için yılbaşı gecesini nerede, kimlerle geçirecekleri, giyecekleri ve nasıl görünecekleri büyük önem taşır. Assortie, yeni yıla girerken göz alıcı görünmek ve bütün bir yıl boyunca alımlılığını korumak isteyenler için hazırladığı koleksiyon ile yılbaşı şıklığını bir kat daha artırıyor.

Assortie’nin yılbaşı özel koleksiyonunda yer alan pastel renkli şallar, taşlı saten gece çantaları, angora şapkalar ve onlarla uyumlu renkte doğal taşların süslediği kolyeler, kolye uçları, sedef taşlı yüzükler ve cam inci bileklikler yılbaşı gecenizde cazibenizi artıracak güzellikte…Koleksiyonda pastel renklerin yanı sıra özel gecelerde vazgeçilmez olan siyah ve beyaz kombinasyonu da takı ve şapkalarda göze çarpıyor. Kadınların olmazsa olmazı çantalar ise ışıl ışıl bir yılbaşı geçirmeniz için saten ve taşlı olarak tasarlandı. Yeni yılın uğurlu rengi olarak kabul edilen kırmızı da unutulmadı. Yeni yıla girerken giyeceğiniz kırmızı bir abiyeye eşlik edecek alev renkli yüzük ve kolyeye de Assortie mağazalarından ulaşmanız mümkün.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>