>

MODA - STİL

Yılbaşı’nda sevdiklerinize güzel bir armağan!

Linens mağazalarında yeni yıl indirim kampanyası sizleri bekliyor.
 
   
 
 
     
Linens Mağazalarında Yeni Yıl Şenliği !

Linens’ten yeni yıl hediyesi: indirim kampanyası

"Ev Güzellik Merkezi" sloganıyla perakende ev tekstili sektörüne farklı bir anlayış getiren Linens mağazalar zinciri, Yılbaşı’nda sevdiklerinize güzel bir armağan sunabilmenizin yolunu açıyor. Linens mağazalarında Ramazan Bayramı’ndan bu yana süren indirim kampanyası sizleri bekliyor.

Zorlu Tekstil Grubu’nun yenilikçi bir mağazacılık anlayışıyla geliştirdiği Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel ev tekstili mağazalar zinciri Linens, 15 Kasım-31 Aralık 2003 tarihleri arasında geçerli olan bir indirim kampanyası başlattı.

Kampanya süresince Linens mağazalarında satışa sunulan tüm perde, nevresim, yatak örtüsü, battaniye, banyo, bahçe ve döşemelik kumaş ürün gruplarında %20, %30, %40, %50 oranlarında indirimler uygulanacak.

Linens’in bu özel kampanya kapsamında sunduğu avantajlar sadece indirimlerle sınırlı değil. Şimdiye kadar Linens mağazalarında nevresim, çarşaf, yatak örtüsü gibi ürünlerin yer aldığı çeyiz grubu için geçerli olan 3 taksit uygulaması 5 taksite; perde grubu ürünler için uygulanan 5 taksit imkanı ise 7 taksite yükseltiliyor.
Linens bu kampanya ile yeni yıl için sevdiklerine hediye alternatifi düşünenlere, uygun koşullarla farklı hediye seçenekleri sunmayı hedefliyor. Linens, Türkiye genelindeki 74 mağazasında sizleri bekliyor.

Linens: Sektörde yenilik ve öncülük

Linens, ürün sunumundan hizmet anlayışına, mağaza konseptinden ödeme avantajlarına kadar pek çok alanda sektörüne öncülük yapmaya devam ediyor. Linens mağazalarında nevresimden uyku setine, perdeden mutfak ve banyo aksesuarlarına, havludan bornoza pek çok ürünü, farklı model, desen, renk ve fiyat seçenekleriyle bulmak mümkün. Mağazalarda ayrıca ev dekorasyonun tamamlayıcısı şık ev aksesuarları da bulunuyor. Linens’lerde, mağazalar zinciri için özel olarak üretilen Linens markalı ürünlerin dışında Taç, Bianca Luna ve Bel-Air markalı ürünler de yer alıyor.

Ev tekstili alışverişini keyife dönüştürmeyi hedefleyen Linens mağazalarının tüketiciye getirdiği en büyük rahatlık, yoğun yaşam temposu içinde alışveriş için çok fazla zaman harcamaya gerek kalmadan pek çok dekorasyon ve ev tekstili ürününü bir arada bulabilme imkanı sunması.

‘A’dan Z’ye Perde Hizmeti’

Linens’lerde ayrıca perde konusunda "A’dan Z’ye" bir hizmet paketi de mevcut. "A’dan Z’ye Perde Hizmeti" özellikle yeni ev kuran çiftlerin hayatını oldukça kolaylaştıracak bir uygulama.

Bu uygulama çerçevesinde, müşterilere perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve perde modası gibi konularda verilen danışmanlık hizmetinden başka; evlere gidilerek ölçü alınıyor. Ayrıca, dikim ve montaj hizmeti de veriliyor.

Linens’ler tüm bu avantajların yanı sıra, kalite/fiyat dengesini de en uygun şekilde sunuyor.

Ev tekstili sektörüne yepyeni bir soluk getiren Linens mağazaları ve ürünleri hakkında her türlü bilgiye, 0800 219 01 08 notlu ücretsiz danışma hattından ulaşılabilir.

Görseli büyük görmek için tıklayın..
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>