>

MODA - STİL

Ykm’de Kazanmaya Doyamayacaksınız!

26 Eylül-6 Kasım 2003 tarihleri arasında YKM’nin 39 mağazasının herhangi bir reyonundan aynı gün içinde 75 milyon ve üzerinde alışveriş yapın kazanın!
 
   
 
 
     
Sayısız yaratıcılık ve başarı ödüllerine sahip dünyanın lider mobil pazarlama ağı Aerodeon ve YKM işbirliği ile hazırlanan YKM Sonbahar Kampanyası’na katılanlar, perakende sektöründe ilk kez gerçekleştirilen bu çalışma ile birbirinden değerli armağanlar kazanma imkanına sahip oluyor.

26 Eylül - 6 Kasım 2003 tarihleri arasında YKM’nin 39 mağazasının herhangi bir reyonundan aynı gün içinde 75 milyon ve üzerinde alışveriş yapan herkes kampanyaya katılım kartı kazanıyor. Katılım kartının üzerinde yer alan şifre kutucuğunu kazıyarak çıkan şifreyi başına YKM yazdıktan sonra ad, soyad ve yaş bilgilerini büyük harflerle ve aralarda boşluklar bırakarak Turkcell 3160’a gönderen kişiler bu büyük çekilişe katılmaya hak kazanıyorlar.

Örneğin; "YKM HSAKDZT ZEYNEP AKIN 32" gibi...

Birbirinden farklı armağanların sahiplerini bulacağı kampanyaya yalnızca Turkcell, Hazırkart ve Muhabbet Hat aboneleri katılabiliyor. Büyük çekiliş sonrasında;

10 Kasım 2003 tarihinde yapılacak büyük çekiliş sonucunda;

1 çift The Cruise Line Istanbul –Olimpia Explorer ile
Ege ve Adriyatik gemi seyahati,

2 kişi YKM Turizm - THY Avrupa gidiş dönüş uçak bileti,

50 kişi Netcell- Alcatel OT311 cep telefonu kazanacak.

Ayrıca altı hafta boyunca devam edecek olan kampanyada YKM, her hafta yapılacak çekilişler ile toplam 75 milyar değerinde YKM hediye çeki veriyor.

Kampanyaya katılan her kişi alışveriş tutarına göre Turkcell’den 2,5 dakika/10 kontör ve katları şeklinde ücretsiz konuşma süresi ve kontör kazanıyor.

Aerodeon ve YKM işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya süresince katılımcılar değerli armağanlar kazanmanın heyecanını yaşayacaklar.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>