>

MODA - STİL

Zamansız Şıklığın Markası Hartford İstanbul’a“Merhaba”Dedi

22 Şubat Çarşamba günü zamansız şıklığın markası Hartford, Vakko Kuruluşları bünyesinde ilk mağazasıyla İstanbul’a “Merhaba” dedi.
 
   
 
 
     

Hartford, günümüz trend takipçilerinden daha çok, çağdaş stil sahibi kişilere hitap eden ve zamansız, çabasız şıklığın altını çizen koleksiyonlar sunuyor.

1970’li yılların sonunda kuruluşunun hemen ardından dünyaca ünlü sanatçılarında dikkatini çeken Hartford başta Bruce Springsteen olmak üzere birçok ünlü hayrana sahip. Bruce Springsteen bugün hala her konserinden once düzinelerce Hartford t-shirt ısmarlıyor.İngilizlerin klasik tarzını, Paris’in özgün stilini, İtalyanların coşkusunu ve Amerikalıların giyim konforunu biraraya getirerek oluşturulan koleksiyonlarda öncelik her zaman için kesim, oran, renk ve beklenmedik bir dokunuş içeren kumaşlarda.

Londra’nın ünlü Saville Row sokağındaki terzilerden esinlenilen askeri ceketlerin, Amerikan Donanması’ndan ilham alınan eskitilmiş pantolonların, uçuk Oxford çizgili gömlekler ve klasik tasarımlı yünlü trikoların modern yorumlarının hayat bulduğu tasarımlar erkek, kadın ve çocuk koleksiyonlarıyla dünyaya taşınıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>