>

MODA - STİL

Zeynep Tosun Couture İpekyol

Türk Tekstil sektörünün amiral gemilerinden Ipekyol, Türkiye’nin genç ve başarılı moda tasarımcısı Zeynep Tosun ile ses getirecek bir iş birliğine imza atıyor.
 
   
 
 
     

Zeynep Tosun’un hazırladığı Couture koleksiyonu Nisan ayında Ipekyol mağazalarında yerini alıyor.

Türk tekstilinde marka&tasarımcı işbirliğini sektörde ilk kez gerçekleştiren Ipekyol, uzun bir aradan sonra yepyeni bir işbirliğine imza atıyor. Başarılı moda tasarımcısı Zeynep Tosun’un hazırladığı couture koleksiyonu Nisan ayında moda severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 40 parça olarak hazırlanan koleksiyon, feminen Ipekyol kadınının zerafet ve şıklık kodlarına vurgu yapıyor.



Stilini ’Eklektik, maskülen ve zıtlıkların harmanlanması’ olarak ifade eden Zeynep Tosun, Ipekyol için hazırladığı couture koleksiyonunda ‘ kendi kadınımın içindeki Ipekyol kadınını yarattım. Tek bir kadının stiline odaklanmadan; zarif, romantik ve gösterişli feminen Ipekyol kadınını neşeli ve fresh bir ruha büründürdüm’ diyor.

Dantel ve işlemenin ağırlıklı olarak yer aldığı tasarımlarda krep, saten düşes, şifon, hayalet tül ve triko kumaşlar yer alıyor. Somon, yeşil, nar çiçeği, kırmızı, mavi, sarı, bordo, lacivert ve ekru ise tasarımlara hayat veren renkleri oluşturuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>