>

POPÜLER MEKANLAR

Bodrum’a Eğlence Tren ile Geliyor

Ünlü isimlerin içinde olduğu bu tren’i kaçırmayın....
 
   
 
 
     

İzmir, İstanbul, Ankara, Didim ve Kuşadası’nın sevilen mekanı Tren, Bodrum’a geliyor. Eğlencenin en popüler adreslerinden olan Tren, Bodrum’da Tren Beach Club Yalıkavak adıyla hizmet verecek.

ÜNLÜ İSİMLER TRENLE BODRUM’A GELİYOR

Yaz boyunca Serdar Ortaç, Berkay, Kerimcan Durmaz, Derya Uluğ, Ozan Doğulu, Ece Seçkin, Kemal Doğulu ve sürpriz sanatçıların sahne alacağı Tren Beach Club Yalıkavak, bu yaz eğlencenin Bodrum’daki tek adresi olacak.Her Pazartesi Kemal Doğulu, Salı günleri Caner Çalışır ve Öykü Serter, Perşembe günleri Kerimcan Durmaz, Cuma Ozan Doğulu, Cumartesi Cemre Burak ve Pazar günleri Yasin Keleş ile misafirlerine sınırsız eğlence yaşatacak olan Bodrum Tren Beach Yalıkavak, her gün birbirinden ünlü isimleri ağırlayarak yaza damga vuracak.

Mikail Dede ve Ali Orhan Doğan’ın sahibi olduğu Tren Beach Yalıkavak’ın işletmeciliğini ise Mehmet Akçalı ve Fatih Tozlu yapacak.Ağırlıklı dünya mutfağından oluşan Beach menüsünde lezzetli tatları misafirleri ile buluşturacak olan Tren Beach Club Yalıkavak, her akşam 20:00 itibari ile 300 m2’lik iskelesi üzerinde ADAP Meyhane adıyla modern bir meyhane kuracak.

1500 kişilik Beach’i, 900 m2 750 kişilik Happy Hour alanı, 300m2 iskelesi, 1600 m2 kum alanı ve 900 m2 ahşap kullanım alanı ile sınırsız eğlence imkanı sağlayan Tren Beach Club Yalıkavak, Bodrum’a damga vuracak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>