>

POPÜLER MEKANLAR

Bu Yaz Herkes Orada! Ne Bu Curcuna?

Beyoğlu’nun mucizeler diyarından gelme mekanı Curcuna, renkli dünyasının kapılarını bu yıl da sonuna kadar açıyor.
 
   
 
 
     

Curcuna, metropol karmaşasından uzak olmak isteyen misafirlerini, uzun sohbetler ve eğlenceli anlar için tasarım harikası renkli dünyasına bekliyor.

Beyoğlu’nun mucizeler diyarından gelme, tasarım harikası mekanı Curcuna, renkli dünyasının kapılarını yine ardına kadar açıyor. Curcuna, eğlenceli konsepti, ferah iç tasarımı ve Tepebaşı Bulvarı'ndan Haliç'e bakan eşsiz manzarası ile şehrin içinde ama şehir keşmekeşinden uzak olmak isteyen İstanbul müdavimlerinin, bu sezon da değişmeyen adresi oluyor.

Curcuna, atlıkarınca görünümündeki iki büyük barı, vosvos şeklindeki DJ kabini, kalemlerden duvarları, gazoz kapaklarından masaları ile adeta yaramaz bir çocuğun hayallerini yansıtıyor. Çılgın tasarımı ile dikkatleri çeken mekan, tavanındaki çimler ve alanın geneline yayılmış geniş havuzları ile her şeyin ters düz edildiği bir dünyada konuklarını ağırlıyor.ÖZEL SUNUMLAR,CURCUNALI TATLAR...

Curcuna’da konsepte hakim olan çılgınlık mönüye de yansıyor. Piknik sepeti ile servis edilen kahvaltısı, şişe geçirilmiş meyvesi, kokoreçi, çayı simiti ile mekanın ruhu yemeklere de yansıyor. Misafirlerinin beklentilerini karşılamak için birbirinden özel farklı tatları bir arada sunan Curcuna ekibi, bu yıl mutfağını misafilerine açıyor. Mekana dahil olan mutfağı ile curcunaya katılan mutfak ekibi bununla da kalmıyo, daha ‘havalı’ tatlar ve ev sıcaklığında sohbetler için mangalı yakıyor.

AYSEL GÜREL, GODMOTHER, KÜÇÜK PRENS... 100 FARKLI ÖZEL TAT CURCUNA’DA!

Kokteyl ustası KafePi’nin lezzet sihirbazları, en karmaşık formüllerle hazırladıkları 100 farklı özel tat için yine iş başına geçiyor. Curcuna, Lounge müzik eşliğinde kokteylinizi yudumlayarak İstanbul’un ortasında tatil havasına girmeniz için sizi renkli ve eğlenceli dünyasına davet ediyor.

Curcuna
Rezervasyon için: 0532 316 05 00
Adres: Evliya Çelebi Mh., Refik Saydam Cd No:15, 34430 Istanbul
http://www.nebucurcuna.com


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>