>

POPÜLER MEKANLAR

Divan Kuruçeşme’de Crystal Sunday Brunch’ları Başlıyor!

İstanbul’un kalbinde, tarihi, kültürü, özgün güzelliği ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ile hizmet veren, Yapı Kredi Crystal iş birliğiyle Crystal Sunday Brunch’larında her yaştan misafirlerini ağırlıyor.
 
   
 
 
     

Divan Grubu’nun, damaklarda iz bırakan özel lezzetler, yeni fikirler ve yaratıcılığı kutlamak üzere tarihi yapısını koruyarak yeniden hayat verdiği Divan Kuruçeşme’de Yapı Kredi Crystal iş birliğiyle Crystal Sunday Brunch’ları başladı. Divan Kuruçeşme, tüm misafirlerini 2 Ekim 2022 itibarı ile pazar günleri gerçekleşecek Crystal Sunday Brunch’larıyla, tecrübeli Divan şefleri tarafından özenle hazırlanan lezzetli menüleri, tarihe tanıklık yapan büyülü konsepti ve eşsiz İstanbul Boğazı manzarasıyla benzersiz bir deneyime davet ediyor. Crystal Sunday Brunch’larında, ünlü Divan tatlarının yanı sıra ev yapımı makarna, BBQ alanı, sushi ve deniz mahsulü alanları ile de pazar buluşmaları keyfe dönüşüyor.

Misafirlerini her detayı incelikle tasarlanmış alternatifler ile buluşturan Divan Kuruçeşme, canlı müzik performansları ile hayata keyifli bir mola vermek isteyen herkesi bekliyor. Canlı müziğe ek olarak hem Divan şefleri hem de Gymy Kids Club’ın deneyimli eğitmenleri eşliğinde düzenlenen aktiviteler ile çocuklara eğitici ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri olanaklar sunuluyor.

Ünlü Divan lezzetlerine ek olarak Divan Kuruçeşme Crystal Sunday Brunch’larında misafirlere özel workshoplar yapılması planlanıyor. Divan şeflerinin Türk ve dünya mutfaklarının inceliklerini paylaşacakları mutfak atölyelerine ek olarak aylık değişen programlar ile misafirlere keyifli vakit geçirebilecekleri etkinlik fırsatları sunuluyor.

Pazar günleri 11:30 – 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek ve mayıs ayına kadar devam edecek olan Crystal Sunday Brunch’ları için rezervasyon 0212 708 60 60 numaralı telefondan yapılabilir. Herkesin katılabileceği bu etkinliklerde, Yapı Kredi Crystal kart sahiplerine özel yüzde 20 indirim ayrıcalığı da sunuluyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>