>

POPÜLER MEKANLAR

Efsanevi Diba Bar Sibel Tüzün ile Yaza Merhaba Diyor!

The Grand Tarabya’nın kendinizi adeta denizin üstünde hissettiğiniz teras katında yer alan Diba Bar, yenilenen dekorasyonu ile misafirlerini ağırlamaya hazır.
 
   
 
 
     

Yaz akşamlarının efsanevi gözde mekânı, 10 Mayıs Cuma günü Sibel Tüzün’ün nostaljik, dinamik ve eğlenceli sahnesi ile sezona iddialı bir giriş yapacak. İstanbul’un seçkin ve ikonik oteli The Grand Tarabya, unutulmaz deneyimler biriktirmeyi seven, sıra dışı ve özgün anlar arayan herkesi 10 Mayıs Cuma günü Diba Bar'ın belleklerde iz bırakacak açılış etkinliğine davet ediyor. Sevilen sanatçı Sibel Tüzün’ün kadife sesi, eğlenceli taklitleri ve nostaljik repertuvarı ile unutulmaz bir akşam yaşatacağı etkinlikte misafirler, Diba Bar barmenlerin marifetli ellerinde birer sanat eserine dönüşen kokteylleri, iştah açan atıştırmalıkları püfür püfür Boğaz atmosferinde deneyimleme fırsatı da bulacak.

The Grand Tarabya’nın ikinci katında bulunan Diba Bar, zarif ve modern tasarımı, Boğaz'ın ferah mavi sularına bakan terası ve boydan boya cam kaplı iç mekânı ile misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Büyüleyici bir manzara eşliğinde, kulak okşayan müzikleri ve damak şenlendiren lezzetleriyle tüm duyuları harekete geçiren Diba Bar, yaz akşamlarının vazgeçilmez mekânı olacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>