>

POPÜLER MEKANLAR

Ghetto İstanbul’da Son Haftasonu!

Ghetto İstanbul, 29 Kasım Cuma ve 30 Kasım Cumartesi gecesi gerçekleşecek etkinlikleriyle veda ediyor.
 
   
 
 
     

29 Kasım Cuma gecesi muzikicinefes.com’un katkılarıyla gerçekleşecek olan Açık Sahne’de müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, sahneyi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayacak olan ünlü grup ve müzisyenlere açıyor. Mor ve ötesi’nden Harun Tekin, Gripin’den Birol Namoğlu ve Murat Başdoğan, maNga’dan Ferman Akgül ve Yağmur Sarıgül, Tuna Kiremitçi ve Atlas, Kolpa, Vega, İrem Derici, Ege Çubukçu, Multitap, Fuat, Kenan Vural, Tuncer Tunceli, Levent Özer, Esin İris, Hediye Güven ve Miya cuma gecesi Ghetto sahnesinde göreceğimiz isimlerden sadece bir kısmı.

30 Kasım Cumartesi; yani Ghetto’nun Beyoğlu’ndaki mekanındaki son gecesinde ise sahnede Ghetto’nun vazgeçilmezlerinden Fatima Spar & The Freedom Fries olacak.

2004’te kurulduğundan bu yana, kendine has ‘Indie-Jazz sound’u ile büyük ses getirmeyi başaran Avusturya - Türkiye kökenli yetenekli vokal Fatima Spar ve dinamik orkestrası The Freedom Fries 30 Kasım Cumartesi gecesi tüm Ghetto müdavimleriyle son kez dans etmeye hazırlanıyor. Ayrıca sahnede bir çok sürpriz konuk müzisyen de yer alarak Ghetto’ya veda edecek.

Ghetto İstanbul’un kapıları, Fatima Spar & The Freedom Fries performansından hemen sonra, The Freedom Fries’ın bas gitaristi Viyanalı Philipp Moosbrugger’ın DJliğinde After Hours Swing Party ile kapanacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>