>

POPÜLER MEKANLAR

Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festivali`ne Davetlisiniz

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, “Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festivali” ile yılbaşı coşkusunu ikiye katlamaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Hilton İstanbul Bomonti’nin ruhuyla bütünleşmesi ve gelenekselleşmesi planlanan etkinliğin ilk adımı olan festivalde birbirinden güzel markalar yer alacak.

Şehrin en büyük oteli unvanına sahip Hilton İstanbul Bomonti, bu yıl ilk kez 22-30 Aralık tarihleri arasında düzenleyeceği Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festivali için geri sayıma başladı. 25’ten fazla çok sayıda büyük ve butik markanın yer alacağı Hilton Bomonti Yeni Yıl Alışveriş Festival’inde ziyaretçiler hem kendileri hem de sevdikleri için farklı ve çok özel hediyeler bulabilecekler.

Proje danışmanlığını Elçin Yahşi ve Deniz Alphan’ın üstlendiği etkinlikte, organik ürünlerden, hediyelik eşyalara, seramik ürünlerden kıyafet ve aksesuara, yiyecek ve içeceklerden kitaplara kadar çok sayıda hediye alternatifi ziyaretçilerini bekliyor.
Festivalin açılış günü olan 22 Aralık Cuma günü, 13.00-15.00 saatleri arasında Down Sendromu Derneği’nin iş birliğinde ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla bir mini kokteyl düzenlenecek. Hafta sonları ise otelin şefleri eşliğinde çocuk ziyaretçilere özel düzenlenecek olan yılbaşı kurabiyeleri atölyeleri ile Sedefli Lezzetler programının sunucusu ünlü şef Sedef İybar’ın yetişkin ziyaretçilere özel vereceği ev yapımı reçel atölyesi festivale lezzet katacak ücretsiz etkinlikler arasında yer alacak.

Hilton İstanbul Bomonti’nin lobisinde gerçekleşecek ve sabah 11.00 ile akşam 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek festival alanına girişler ise ücretsiz olacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>