>

POPÜLER MEKANLAR

Kaliforniya mutfağının eşsiz yemekleri

İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasının keyfini dostlarınızla birlikte kaliteli bir yemekte paylaşmak için...
 
   
 
 
     
Kaliforniya mutfağının eşsiz yemekleri ile geleneksel Türk mutfağının seçkin lezzetlerini dünya standartlarında bir ortamda yaşamak ve tadmak isteyenlerin uğrak yeri olan Sunset Grill & Bar tam 10 yıldır aynı kalite anlayışı ile hizmet sunuyor..

Sunset Grill & Bar, farklı lezzetlerin yanı sıra “Sushi Bar”ı ve hiçbir yerde bulamayacağınız şarap mönüsü ile de dikkat çekiyor. Farklı damak tadlarının keyifle içeceği zengin bir şarap mahzeni bulunan Sunset Grill & Bar’da Avustralya’dan Güney Afrika’ya, Şili’den Arjantin’e, Amerika’dan Türkiye’ye kadar birbirinden leziz şaraplar yer alıyor.Dünyanın en güzel manzaralı Sushi Bar’ına sahip olan Sunset Grill & Bar Cumartesi ve Pazar günleri öğlenleri hariç, her zaman Uzakdoğu mutfağı tutkunlarını ağırlıyor. Sunset Sushi Bar, dileyenlere yüzde 20 indirimli take-out olanağı da sunuyor. Öğle yemeklerinde de yüzde 20 indirim uygulanan Sunset Grill & Bar’da iş ve özel organizasyonlar için isteğe göre mönü de hazırlanabiliyor.

Günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmak istiyorsanız, iş çıkışında Sunset Grill & Bar’ın benzersiz atmosferinde 18:00 – 20:00 saatleri arasındaki “Happy Hour”da içkinizi yüzde 20 indirimli yudumlayabilirsiniz. Ayrıca Sunset Grill & Bar’ın zengin puro koleksiyonu puro tutkunlarının keyfine keyif katıyor.Sunset Grill & Bar’ın aşçıları tarafından yemeklerde, salatalarda, tatlılarda ve içeceklerde kullanılan baharatlar ve şifalı otlar, artık Sunset’in bahçesinde yetiştiriliyor. Baharat bahçesinde mini bir “koklama turu” yaparak nefesinizi açabilirsiniz.

Rezervasyon:
0212 287 03 57-58
sunsetgrillbar@superonline.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>