>

POPÜLER MEKANLAR

Kats Sahne Oktoberfest’e Yaşamaya Davet Ediyor

Kats Sahne herkesi, şef ve bira üreticisi Kevin D. Cuckow’un mekân için özel olarak hazırladığı bira çeşitleri ve özel Oktoberfest menüsüyle İstanbul’un merkezinde...
 
   
 
 
     

Oktoberfest Bira Bayramı kapsamında, ev yapımı özel biralar ile Alman ve Türk mutfaklarından lezzetlerin yanı sıra ücretsiz bira tadımları da 15-30 Ekim tarihleri arasında her gün saat 17.00’den itibaren KATS Sahne’nin misafirlerini bekliyor.

Gurme, aşçı ve bira üreticisi Kevin D. Cuckow, meşhur bira bayramı Oktoberfest için KATS Sahne’ye özel 4 farklı bira üretti. 15-30 Ekim tarihleri arasında KATS Sahne’de Alman bira ve yemek kültürünü tanıtacak olan Cuckow; mekâna özel olarak orta alkollü, tatlı bir aroması olan Golden Ale tipi German Alt Beer, keskin şerbetçiotu aromalı, koyu Pale Ale tipi Scottish Heavy, zengin, ekşi bir tadı olan, kehribar tonlarında Alman tarzı Amber Ale ve meyve aromalı, şerbetçiotu ağırlıklı, altın ve bakır tonlarındaki Malt bira Traditional Bitter çeşitlerini hazırladı.

Yaratıcı şef ayrıca bu birbirinden leziz ev yapımı biralara eşlik etmesi için, Alman ve Türk mutfaklarının etkilerini taşıyan, yaratıcı ve uluslararası lezzetlerin ön plana çıktığı muhteşem bir Oktoberfest menüsü hazırladı. KATS Sahne’nin özel Oktoberfest menüsü; Alman sosisleri-turşu salata, körili sosis, et-soğan-ıspanaklı börek, beyaz krema soslu dana köfte, patates ve Alman lahana turşusundan oluşuyor.

KATS Sahne, 15-30 Ekim 2017 tarihleri arasında her gün saat 17.00’den itibaren, bu benzersiz biralar ve birbirinden lezzetli yemeklerle bira bayramını kutlamak isteyen herkesi bekliyor. KATS Sahne, Oktoberfest Bira Bayramı boyunca misafirlerine sürpriz tatlar ve bira tadımları da sunacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>