>

POPÜLER MEKANLAR

Köşk’de yemek zevkini yaşayın...

Pembe Köşk, yenilenen yapısı ve konsept değişikliği ile Emirgan Korusu’nun eşssiz manzarası içinde yemek zevkini yaşayacağınız özel bir mekan.
 
   
 
 
     
Beltur bünyesinde bulunan Pembe Köşk, yenilenen yapısı ve konsept değişikliği ile Emirgan Korusu’nun eşssiz manzarası içinde tüm hafta boyunca misafirlerini et yemeklerini yeniden keşfetmeye çağırıyor.Beltur kalitesi ve güvencesinin hissedildiği bu özel mekanda, geleneksel Türk yemekleri ve kebap çeşitleri hiç tatmadığınız lezzetlerle sofranıza servis ediliyor. Et yemeklerinin zenginliği ve lezzeti ile İstanbul’un et lokantaları arasında yer almaya hazır olan Pembe Köşk’de, hafta sonları da geleneksel Osmanlı tarzı kahvaltı organizasyonları düzenleniyor. Aileniz ve dostlarınızla hafta sonları kahvaltı keyfini paylaşabileceğiniz Pembe Köşk’ün menüsünde yer alan özel lezzetlerden bazıları şöyle: Gavurdağı salata, Antalya piyazı, dondurma kızartması, ısırganlı köfte, güveçte tantuni, sarımsaklı kebap ve gül şerbeti...


Emirgan sahilinden yapacağınız kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Pembe Köşk, tarihi dokusu ve eşssiz korusu ile tercihlerinizin üst sırasında yer almayı hedefliyor. 1871–1878 tarihleri arasında Hıdiv Ailesi tarafından yaptırılan, “Osmanlı Evi” üslubunda, iki katlı, ahşap kaplama olarak inşa edilmiş köşk, et severlerin vazgeçilmezleri arasında olmaya aday görünüyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>