>

POPÜLER MEKANLAR

L’ART DU CHOCOLAT Yeni Yıl`da Nişantaşı’nda

L’art du Chocolat’ın yeni süprizi, yeni adresi:Nişantaşı.
 
   
 
 
     

Yeni yılda yeni konsepti ile Etiler mağazasından sonra Nişantaşı’nda da çikolata severler ile buluşacak olan L’artduchocolat, çikolata ve kahve aşıklarını biraraya getirecek.

İtalya’dan özel olarak ithal ettiği kahvesi ile yeni bir café konsepti ile çikolata severlere merhaba diyecek. Kilimanjaro,Mexico gibi origin kahvelere de yer verilecek olan konseptte kahve tutkunlarını da cezbedecek.L’art du Chocolat ; Belçika’dan ithal ettiği çikolatasını, özel tatları ile harmanlayarak sizlere sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için çok farklı, yeni yıl ruhunu size hissettirecek özel tasarım çikolatalar sunuyor. Nişantaşı mağazasında ise özel olarak hazırlanacak olan Altın Çilekli , Frambuazlı, Marsmelovlu özel lezzetleri ile gurme bir koleksiyona da yer verilecek. İki katlı olan mağazanın alt katı tamamen çikolata severlerin gözdesi olacak bir dizaynda, bir çok farklı çikolata çeşidi ve hediye alternatiflerini sunarken üst katı ise cafe konsepti ile kahve düşkünlerinin vazgeçilmezi olacak.

L’art Du Chcoolat, Belçika çikolatası ile özel butik pasta kolleksiyonu da sadece mağazasında beğeniye sunuyor.

Cheesecake,turtalar,fıstıklı,fındıklı mini ekler çeşitleri ve makaronlu tek pastalardan oluşan bu leziz kolleksiyonda çikolata kadar pastaları da iddialı.

Çocukları da unutmayarak onlar için renkli tasarımlarını da yine mağazasında müşterilerine sunacak olan L’art Du Chocolat doğum sepetleri, nişan tepsileri, nikah çikolataları gibi özel günler için de farklı ve zarif dizaynlarını mağazasına özel olarak konseptine katıyor .L’art Du Chocolat, çikolata denilince akla ilk gelecek olan iddialı bir adres.

Mağaza: -Valikonağı Cad. No:70 Nişantaşı:0212 2240467
Nispetiye Cad.No:36 Etiler tel:0212 2705666
www.l-artduchocolat.com


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>