>

POPÜLER MEKANLAR

Nupera “Throwback Thursdays” Live // MULTITAP Perşembe Geceleri Geçmişe Dönmeye Hazırmısınız?

60`lardan günümüze şahane bir repertuar ile 23 Nisan Perşembe akşamı yeniden Nupera`da!
 
   
 
 
     Kuruldukları ilk dönemde İstanbul'da sahne alıp, dünya müziğinde etkilendikleri bütün isimlerin şarkılarını sahneye taşıdılar.

Bu, grubun kendi müzikal potansiyelini keşfetmesi ve diğer gruplardan ayrılması anlamında belirleyici bir dönem oldu.
2009 yılında grubun söz yazarı, vokalist ve gitaristi Selim Siyami Sümer, Miller Music Factory'de Dans Müziği Prodüksiyon kategorisinde birincilik ödülünü aldı. Bu dönemde ilk albümleri üzerinde çalışmaya başlayan grup yine 2009 yılında ilk albümünü piyasaya sürdü.Bu albümden "Battaniyem", "Çıbık", "Bir şey Mi Var" ve "Duysun Karanlık" adlı şarkılarına klip çektiler.
2011 yılının yaz aylarında Multitap ikinci albüm için çalışmalara başladı. Kasım ayında on bir şarkıdan oluşan Özel Birisin adlı ikinci albümleri yine Demet Evgar prodüktörlüğünde Multi Arts Production etiketiyle yayımlandı ve Sony Music tarafından dağıtıldı.
Bu albüme "Özel Birisin" ismini verirken bir araya gelişlerinden itibaren idealleştirdikleri özel dünyanın özel insanlarına ve artık o dünyanın bir parçası haline gelen dinleyicilerine seslendiler.
 
Nupera “Throwback Thursdays” Live Konsepti ile Perşembe gecelerini geçmişten günümüze bir film şeridi gibi sahneye taşıyan Multitap'ın 23 Nisan konserini ajandanıza kaydedin.
Bu geceye özel anne mutfağından çıkmış tariflerle hazırlanan yemekler , tatlılar ve geçmişten günümüze kokteyller de Nupera misafirlerini bekleyen sürprizler arasında.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>