>

POPÜLER MEKANLAR

Şehrin Yeni Buluşma Noktası Şimdi JJ Pub Kanyon’da

Muhabbet, eğlence, müzik, kahkaha her gün bir arada…
 
   
 
 
     

Havanızı değiştirecek JJ Pub Kanyon, dünya mutfağından lezzetleri, özel performans ve disiplinler arası etkinlikleriyle İstanbul’un sevilen merkezlerinden Kanyon’da açıldı.

Aynı çatı altında Zuhal Müzik ile ortak deneyim alanına sahip JJ Pub Kanyon, müziği, sohbeti ve etkinlikleri bir arada sunacak.

2008 yılında İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüşen canlı müziğin adresi Jolly Joker, yeni nesil pub kültürüyle yarattığı JJ Pub ile İstanbul’a yeni bir buluşma noktası ekliyor.

Gündüzü de Gecesi de Bir Başka

İstanbul’da sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub Kanyon’da, canlı performanslar, disiplinler arası etkinlikleriyle her gün ‘bir başka’ geçecek. JJ Pub Kanyon’da her Cumartesi Grammy ödüllü Maya Azucena r&b, blues ve caz parçalarıyla sahne alacak.

JJ Pub Lezzetlerin de Ortak Adresi Olacak

Damak tadına düşkün olanların da unutulmadığı JJ Pub’da, bira ve kokteyllerin eşlikçisi atıştırmalıklar arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Hem et sever hem de vejeteryanlar için iştah acıcı paylaşım tabaklarının yer aldığı mekanın menüsünde ayrıca ABD, Meksika ve İngiltere’nin popüler sokak yemekleri de yer alıyor. Margarita’nızın yanına nachos, taco, fajita ve quesadilla ısmarlamayı, ya da klasiklerden şaşmayıp burger, hot dog seçiminizle kendinizi mutlu edebilirsiniz. Salatalar, makarnalar ve ana yemeklerin de seçenekler arasında yer aldığı JJ Pub popüler tatlılarıyla da unutulmaz tatlara imza atıyor.

JJ Pub Kanyon: Kanyon Alışveriş Merkezi - Levent
Tel: 0 212 249 07 49

https://jjpubkanyon.jollyjoker.com.tr/mekan/eiem5

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>