>

POPÜLER MEKANLAR

Zorlu Center AVM Yılbaşı Festivali Başlıyor!

Zorlu Center AVM’nin ziyaretçileri, yeni yıla büyük sürprizlerle girecek.
 
   
 
 
     

Yılın en keyifli alışveriş kampanyası, çok özel yılbaşı dekorasyonu, 26 Aralık’ta gerçekleştirilecek Yeni Yıl Partisi ve çocuklara özel aktiviteleriyle Zorlu Center AVM, 2014’ü festival havasında karşılayacak.

150 TL’lik alışveriş sizden, 50 TL’lik hediye çekiniz Zorlu Center AVM’den!


Zorlu Center AVM’de, 18 Aralık itibariyle yılbaşına kadar devam edecek kampanya kapsamında, ziyaretçiler aynı gün içerisinde yapacakları toplamda 150 TL'lik alışverişlerinde her mağazada geçerli 50 TL’lik alışveriş çekine sahip olacak.

Kazanılan hediye çekleri 5 Ocak 2014 tarihine kadar kullanılabilecek.

Zorlu Center AVM, yılın en eğlenceli yılbaşı partisine ev sahipliği yapıyor!

Zorlu Center AVM ve Elle Dergisi iş birliğiyle 26 Aralık’ta saat 19:00’da başlayacak ve tüm İstanbullular’ın davetli olduğu Zorlu Center AVM Yeni Yıl Partisi’nde Barbaros Büyükakkan canlı müzik konseri, Tarık Koray’ın Dj performansı, lezzetli ikramlar, Elle moda editörlerinden yılbaşına özel kıyafet kombinleri, sürpriz hediyeler, tüm gün boyunca devam edecek alışveriş fırsatları, benzersiz şovlar, ışık gösterileri ve yağdırılacak yapay kar ile ziyaretçiler unutulmaz anlar yaşayacak.

Toplamda 300 TL’lik alışveriş yapan herkese 2 adet CATS Broadway Müzikali bileti hediye!

Zorlu Center AVM’de 26 Aralık tarihine özel olarak toplamda 300 TL ve üzerialışveriş yapanlar, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gösterime girecek dünyaca ünlü Broadway Müzikali Cats için iki adet hediye bilet kazanacak. Kampanya boyunca kazanılan biletler, 23 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasındaki gösterilerde geçerli olacak.

Minik Ziyaretçiler için Lego City Yılbaşı Etkinliği

Zorlu Center AVM, Yılbaşı Festivali’nde minik ziyaretçilerini de unutmuyor. 31 Aralık’a kadar devam edecek Yılbaşı konseptli “Lego City” etkinliği, Meydan Katı ile Köprü Katı’nın birleştiği noktada 12:00 ve 19:00 saatleri arasında minik misafirlere yeni yıl heyecanı yaşatacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>