>

RÖPORTAJ

Mucize Doktor’un Tanju’su Aşkı Anlattı!!!

“Aşk önce bir, sonra ikidir. Birinin adı Nihan, diğerinin adı Nil’dir”
 
   
 
 
     

Sevilen dizi “Mucize Doktor”da canlandırdığı Tanju karakteriyle tanınan Murat Aygen, eşi Nihan Aygen ile tanışma hikâyesini ve Sevgililer Günü’nün anlamını paylaştı.

Tanışma hikâyenizi dinleyebilir miyiz?


2010 yılında, bir sahne projesi yapmaya karar vermiştim. Projenin seçmelerinde, sevgili eşim Nihan kapıdan içeri girdi. Kendisini görür görmez, karım olacağını hissetmiştim. Seçmeler bitip provalara başladığımızda kendisine durumu eğlenceli bir dille anlatmaya çalıştım. Altı ay sonra da evlendik. Evlendiğimiz gün, ileride bir kızımız olacağına inandığımızı, olunca da isminin Nil olmasına karar verdiğimizi ilan etmiştik. Aynen dediğimiz gibi de oldu.

Sizce aşk nedir? Aşkınızı nasıl ifade edersiniz?


Aşk, başkasının göremediğini senin görebilmendir. Bir arayıştır. Bir yakarıştır. Kendine yaklaşma, kendini bulma, kendinden kaçma, kendini duyma, kendini görme, kendini hissetme arayışıdır. Önce bir, sonra ikidir. Birinin adı Nihan, diğerinin adı Nil’dir.

Sevgililer Günü’nde aldığınız en unutulmaz hediye neydi?

2015 yılında, Sevgililer Günü’nden birkaç gün önce bir çocuğumuz olacağını öğrenmiştik. Bu ikimizin de aldığı en büyük hediyeydi.

Sevgililer Günü’nün sizin için anlamı nedir?

Bizim için her gün hatta her an Sevgiler Günü. Geçen her an içerisinde o anı ilk defa yaşadığımız için anlamı ve heyecanı çok büyük.

En romantik aşk yolculuğunuzu hangi ülkede gerçekleştirdiniz?

Fransa’da gerçekleştirdik. Kızımız Nil de Paris bebeğidir.

14 Şubat için planınız var mı?

Elbette var. Ama sürprizi kaçırmayalım.

Sizce en iyi randevu kıyafeti nedir?

Duruma ve yere göre değişir. Ama her ne durum ve yer olursa olsun, her yeni randevuda yaşadıklarımızdan bir küçük anıyı üzerimizde taşımayı severiz. Bu ikimize de sürpriz olur.

En çok hangi mekanları romantik buluyorsunuz?

Birbirimizle yalnız kaldığımız tüm mekanlar her zaman bizim için çok romantiktir. Zamanı durdurmayı severiz. Bodrum’un kışlık mekanları bir başkadır her zaman.

En sevdiğiniz romantik film hangisi?


İngiliz Hasta... En sevdiğimiz romantik diziyi de söylemeden geçmeyelim; Outlander...
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>