>

RÖPORTAJ

Zeynep Tosun; " Umut ve yardımın öne çıkacağı bir yıl olması dileğiyle"

Tasarım dünyasının önde gelen ismi Zeynep Tosun, yılbaşı gecesinde ortama neşe katmayı sevdiğini belirterek planlarını Mag Okurları için anlattı.
 
   
 
 
     

Yılbaşı gecesini en çok nasıl ve nerede kutlamayı seviyorsunuz?
Yılbaşı gecesini karla kaplı bir yerde, belki de dağların zirvesinde, en sevdiklerimle birlikte bir kar tatilinde geçirmeyi seviyorum.

Unutamadığınız, sizde en çok iz bırakan yılbaşı kutlamanız hangisiydi?
Bir Bodrum yılbaşımız var, ne siz sorun ne ben söyleyeyim!

Bu seneki yılbaşı planınız nasıl? Nerede ve kimlerle kutlamayı düşünüyorsunuz?
Bu yıl, yakın dostlarımız ve çocuklarıyla birlikte bir kayak merkezine gitmeyi düşünüyoruz.

Yılbaşı gecesi için makyaj tercihiniz nasıl olur?

Benim şahsen makyaj tercihim sade olsa da, genel olarak yılbaşı gecesi için makyajda parlak ve göz alıcı tonlar tercih ederim.

Bu yılbaşı gecesi için nasıl bir kombin düşünüyorsunuz?
Ben genellikle klasik kombinlerime eğlenceli bir dokunuş katmayı severim! Örneğin; ne giyersem giyeyim, bazen yılbaşı süsü şeklinde küpeler veya kafama geyik boynuzları tacı takarım. Asıl amaç, ortama neşe ve eğlence katmak! Herkesin gülümsemesine sebep olacak bu detaylar, muhabbeti de renklendiriyor.

Yeni yılı karşılamadan önce gerçekleştirdiğiniz bir ritüeliniz var mı?

Geçmişte yeni yıl dileklerimi iki kez kolaj olarak hazırlamıştım ve sonuç gerçekten tatlı olmuştu. Bu yıl da aynı ritüeli tekrarlayarak telefonumun arka planı yapacağım, böylece her zaman dileklerime odaklanabilirim, bu özel ritüeli yeniden gerçekleştirmeyi planlıyorum.

2024’e dair mesajınız nedir?
Dünya ve yaşam, hem muhteşem bir deneyim sunuyor hem de zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Özellikle de son yıllarda ve son aylarda insanlık olarak zorlu süreçlerden geçiyoruz; ancak, bu dönemde bile kötülüğün varlığına rağmen iyiliğin de var olduğunu hatırlamak önemli.

Bu sene umut ve yardımın öne çıkacağı bir yıl olması dileğiyle; elimizden geldiğince yardım etmeliyiz. İnsanlara, hayvanlara ve gezegenimize yardım etmek, birbirimize yardım eli uzatmak gereklidir. İyilik, biriktikçe büyüyen ve yayılan bir kavramdır; ne kadar çok iyilik yapılırsa, o kadar büyüyerek geri döner. Bu nedenle, yardıma ihtiyacı olanları asla geri çevirmemeli ve iyiliği yaymalıyız. İyiliğin çoğalması ve büyümesi dileğiyle…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>