>

SAÇ BAKIMI

Saçlar Bu Sene Çok Havalı

Bu yaz saçlarınızı istediğiniz boyda kullanabilirsiniz. Ancak...
 
   
 
 
     

Saç kesimlerindeki belirgin çizgiler kadın ve erkeğin şıklığını tamamlayacak en önemli unsur. Bu yaz saçlarınızı istediğiniz boyda kullanabilirsiniz. Ancak saçınız hangi boy olursa olsun, mutlaka katlı modeller kullanmalısınız. Yaz saçları sanki taramamışsınız da öylesine bırakmışsınız gibi dağınık ve özgür bir görünüm sergileyecek. Kare ya da rahat ve gevşek katlara kabarık ve kırık uçlar eşlik edecek. Böylece, bu yazın kadınsı kıyafetlerine uygun olarak doğal ve dolgun bir görünüm elde edilmeye çalışılıyor.

Saç renginde ise saça hem derinlik hem de hareket kazandıran koyu kumral tonlar, siyah ve sarı sandreler oldukça revaçta. Saçların arasına serpiştirilen farklı tonlar, son birkaç yıldır olduğu gibi bu kış da revaçta. Amaç, saçlara sıcaklık kazandırmak, yüz hatlarını yumuşatmak ve daha park bir görünüm elde edebilmek. Bu yaz saçlarda oldukça sık rastlayacağımız ayrıntılardan biri de asimetrik kâhküller. Dağınık ve kabarık saç kesimleri, asimetrik kâhküllerle tamamlanıyor.

Erkeklerde ise yoğun olarak katlı modeller hâkim olacak. Keskin hatlı kare kesimlerin moda olduğu erkek saçlarında da, tıpkı kadınlarda olduğu gibi değişik renklerdeki röflelere rastlamak mümkün. Ayrıca olabildiğince dağınık ve dolgun bir görünüm tercih ediliyor. Saçlar banyo sonrası öylesine bir kurutulmuş gibi doğal ve özgür bir görünüme sahip olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>