>

SAÇ BAKIMI

Tresan`dan Özel Saç Bakım Ürünleri

Tresan saç bakım grubu ile saçlarınız daima sizinle kalsın...
 
   
 
 
     

Saçlar kadın- erkek herkes için çok önemlidir. Estetik açıdan saçlarımızın sağlıklı ve canlı görünmesi hepimiz için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Kış aylarında soğuk hava, rüzgar gibi etkenlerle cansızlaşan ve dökülen saçlar için Tresan Saç Bakım Grubu’ndan bir ürün mutlaka size göre. Çünkü sağlıklı saç dökülmez!

Çok eski zamanlardan beri sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bitkilerinden biri olan ısırgan, hala dünyanın değişik ülkelerinde farklı amaçlarla kullanılıyor. Kan şekerini düşürücü, kan yapıcı, kan temizleyici, idrar yolları hastalıkları, romatizmaya karşı, saç dökülmesini önleyici gibi… Tresan saç bakım ürünlerinin ana etken maddesi de ısırgan otu özüdür. Bu sebeple Tresan, yıllardır kullanıcıların saç bakımında güvenle tercih ettiği bir marka olmayı sürdürüyor.

HER SAÇA UYGUN BİR ÜRÜN

Isırgan otunun en önemli özelliği kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olmasıdır. Çünkü saç kökleri kafa derisinde dolaşan kanla beslenir. Tresan’ın saç destek bakım ürünü Tresan Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği; ısırgan otu dahil yedi adet bitkisel özden oluşuyor. Banyodan sonra temiz saça masaj yaparak uygulanan tonik, saçlarda canlılık ve parlaklık sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki Piroctoneolamine sayesinde saçlarda kepek oluşumunu önlerken, saçın sağlıklı uzamasını sağlıyor.

Tresan Saç Bakım Grubu, kepeğe karşı etkili Tresan Bitki Özü Şampuanı, her tip saç için Tresan Papatya Şampuanı,7 bitki ekstreli Tresan Besleyici Saç Bakım Kremi ve Isırgan otu ile Huş ağacı ekstresi içeren Tresan Isırgan Otu Saç Jölesi seçenekleriyle her türlü saçın ihtiyacını karşılıyor.

Size uygun bir Tresan mutlaka vardır…

Web: www.tresan.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>