>

SAĞLIKLI YAŞAM

Canped Belbantlı Hasta Bezi Yenilendi

Yetişkin hasta bezi pazarının en çok tercih edilen lider markası Canped, yenilenen belbantlı hasta beziyle hasta ve hasta yakınlarının konforunu artıracak.
 
   
 
 
     

Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak yenilenen Canped Belbantlı hasta bezi, nefes alabilen tekstil dokulu yüzeyi, ekstra güçlü emici tabakası ve kokuyu hapseden özel yapısı ile hem hastaların hem de hasta yakınlarının yaşam kalitesini artırıyor.

Tekstil dokulu yüzeyi ile hastanın cildinin nefes almasını sağlayan Canped Belbantlı hasta bezlerine eklenen ekstra güçlü emici katman sıvının dengeli bir şekilde dağılmasına imkân veriyor. Güçlü emici yapısı sayesinde hasta ve hasta yakınlarının hayatını kolaylaştıran Canped Belbantlı hasta bezi, kokuyu engelleyen özelliği ile konfor sağlıyor. Yenilenen özellikleri ile performansı daha da artan Canped Belbantlı hasta bezi, SGK’nın geri ödeme kapsamında bulunuyor.

Yetişkin hasta bezi pazarının lideri Canped’in ürün portföyünde sağladığı yüksek koruma ve rahatlık ile hastalara hareket etme özgürlüğü sunan Canped emici külot, mesane pedi, yatak koruyucu örtünün yanı sıra özel bakıma ihtiyaç duyan çocuklar için kullanılan Canped Extra Small bulunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>